Toni Kroos skomentował możliwy transfer Roberta Lewandowskiego. "Nie jestem jego zwolennikiem"

Toni Kroos skomentował możliwy transfer Roberta Lewandowskiego. "Nie jestem jego zwolennikiem"
Cordon Press / Press Focus
Autor: Maciej Pietrasik 22 maj 2022 | 11:47
Robert Lewandowski i Toni Kroos nie mieli okazji wspólnie grać w Bayernie Monachium. Teraz mogą stanąć po przeciwnych stronach barykady w lidze hiszpańskiej. Niemiec wypowiedział się o możliwym transferze Polaka w rozmowie z "Bildem".
Pomocnik od 2014 roku występuje w barwach Realu Madryt. W tym samym czasie "Lewy" przyszedł do Bayernu Monachium. Polak po ośmiu sezonach uznał, że chce poszukać nowych wyzwań.
Dalsza część tekstu pod wideo
Snajper chce przenieść się do największego rywala "Królewskich", FC Barcelony. "Blaugrana" złożyła już nawet oficjalną ofertę za piłkarza, o czym informowaliśmy jako pierwsi. O szczegółach propozycji możecie przeczytać TUTAJ.
Dziennikarz "Bilda", Christian Falk, zapytał Kroosa o to, co sądzi na temat ewentualnego transferu Polaka. Niemiec obrócił wszystko w żart, doceniając jednocześnie klasę Lewandowskiego.
- Lewandowski w Barcelonie? Mogę powiedzieć tylko tyle, że ze sportowego punktu widzenia nie byłbym zwolennikiem tego transferu. Wtedy nasi rywale staną się silniejsi - zaśmiał się Kroos.
Niemiec nie szczędził też komplementów Juergenowi Kloppowi. Prowadzony przez tego trenera Liverpool już w przyszłą sobotę zmierzy się z "Królewskimi" w wielkim finale Ligi Mistrzów.
- Praca Kloppa w Dortmundzie była niesamowita. W Liverpoolu zbudował zespół klasy światowej. Mam no niego wielki respekt. Na pewno pewnego dnia chciałbym zagrać pod jego wodzą - przyznał.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Bild