Torino z Linettym napędziło stracha Interowi. Fantastyczny powrót! Z 0:2 na 4:2 [WIDEO]

Autor: Tobiasz_Kubocz 22 lis 2020 | 17:07
Blisko sprawienia niespodzianki byli zawodnicy Torino, a wraz z nimi Karol Linetty. Po godzinie gry prowadzili na wyjeździe z Interem Mediolan 2:0, ale ostatecznie zamiast utrzymać dwubramkową przewagę to zeszli z boiska z dwubramkową stratą. Na włoskich stadionach grali też inni Polacy.
Karol Linetty musiał się zmierzyć z Interem nie mając wsparcia najlepszego napastnika Torino, Andrei Belottiego, który nabawił się kontuzji w trakcie przedmeczowej rozgrzewki. Biernie grający piłkarze Antonio Contego zostali skarceni w ostatniej akcji pierwszej połowy. To Simone Zaza trafił po raz pierwszy w obecnych rozgrywkach. Bramkową akcję po stracie rywala zapoczątkował właśnie reprezentant biało-czerwonych, ale na uwagę zasługuje genialna asysta piętką Soulaiho Meite.
Polak wraz z Meite w środku pola nie wyglądał gorzej niż Nicolo Barella czy Arturo Vidal. Na domiar złego dla gospodarczy, w drugiej połowie Ashley Young sprokurował rzut karny, którego na gola zamienił Cristian Ansaldi.
Dopiero wtedy zareagowali “Nerazzurri”. Pięć minut później było już 2:2, gdy z najbliższej odległości trafił najpierw Alexis Sanchez, a następnie Romelu Lukaku. Rozpędzeni Interiści otrzymali jeszcze karnego w końcówce, wykorzystał go Lukaku. Wynik na 4:2 ustalił Lautaro Martinez.

śr. wiek: 26.3 lat
Sampdoria - Bologna, czyli Bartosz Bereszyński kontra Łukasz Skorupski. Nasz trzeci reprezentacyjny bramkarz wyjmował piłkę z siatki już w 7. minucie po mocnym strzale głową Mortena Thorsby’ego. Wydaje się jednak, że Polak mógł się przy interwencji spisać nieco lepiej.
Wyrównanie przyszło chwilę przed gwizdkiem zapraszającym na przerwę. Vasco Regini fatalnie pomylił się w swoim polu karnym przy rzucie rożnym, zaskakując własnego bramkarza. Na 2:1 dla gości podwyższył Riccardo Orsolini. Mocno przeciętny występ “Beresia”

śr. wzrost: 183.4 cm
Dla Pawła Dawidowicza był to czwarty mecz w wyjściowym składzie Hellasu, a trzeci na pozycji jednego z trójki środkowych obrońców. Czekała go trudna przeprawa, bo goście to jedna z trzech drużyn w Serie A (obok Milanu i Juventusu), która nie zaznała jeszcze ligowej porażki w tym sezonie.
Zagrożenie przyszło ze spodziewanej strony. Jeremie Boga otrzymał piłkę na skraju pola karnego, przymierzył i trafił w samo okienko. Przepiękny gol Iworyjczyka urodzonego w Marsylii.
Równie pięknym trafieniem popisał się później znany polskim kibicom Domenico Berardi.

śr. wiek: 26.6 lat
W ostatnim popołudniowym spotkaniu już bez udziału Polaków Roma “przejechała” się po Parmie, wygrywając 3:0 i strzelając wszystkie bramki w pierwszych 45 minutach. Prawdziwy koncert dał reprezentant Armenii Henrich Mchitarjan, autor doppietty.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 13

22 lis 2020 | 18:25
0
Oglądałem ten mecz. Linetty oprócz kilku udanych odbiorów i jednego zagrania do przeodu przy golu grał piach - to samo co w reprze. W pierwszej połowie pełno niecelnych podań. W drugiej nadgonił i utrzymał dobrą średnioą ale nota za spotkanie jedna z najniższychw klubie. Nie dziwi mnie więc, że siedzi on u Brzęczka na ławie.
22 lis 2020 | 18:10
0
Inter ma jeden z najlepszych ataków na świecie. Lepszym może się tylko pochwalić Liverpool. Trójka z Paryża jeszcze jest dobra i z City reszta zostaje w tyle.
22 lis 2020 | 18:49
0
PSG ma tylko dobry atak i bramkarza, reszta jest przeciętna i słaba ławka rezerwowych.
22 lis 2020 | 19:13
0
Ale ja wymieniłem drużyny z najlepszym atakiem panie. Choć jeszcze tu bym dodał Bayern do tego grona jako ostatni.
22 lis 2020 | 20:27
0
Chelsea też oraz Tottenham niczego sobie ;)
22 lis 2020 | 21:24
0
Lech Poznań i Legia Warszawa również. Może jeszcze United i Juve a może Arsenal. I kogo byś jeszcze dodał? Oprócz tych drużyn co wymieniłem wyżej nie ma innych tak dobrych. Najlepszy jest Liverpool a za nimi Inter ;) mylisz pojęcia pisząc o jakiejś Chelsea.
22 lis 2020 | 18:09
0
Cieszy zwycięstwo Interu, ale te stracone bramki...
23 lis 2020 | 09:55
0
Czemu to cieszy, bo nie rozumiem?
22 lis 2020 | 18:04
Super że Sassuolo i Roma wygrali i wyprzedzili Juve i pedryla. Jeszcze niech milan dziś wygra lub chociaż zremisuje.
0
Super że Sassuolo i Roma wygrali i wyprzedzili Juve i pedryla. Jeszcze niech Milan dziś wygra lub chociaż zremisuje.
22 lis 2020 | 19:17
0
Pewnie ze fajnie bo liga robi się ciekawsza. Tylko muszę ci przypomnieć ze wczoraj bankruty przegrały z Atletico a jedyne o co mogą z realem walczyć to kto będzie wyżej w tabeli.
22 lis 2020 | 19:26
A po co mi z Barcą wyskakujesz. Nie wygrają majstra to wiem, ale nie widzę związku z tym że liczę na innego mistrza Włoch. Chciałeś mi dopiec? Jak tak to ci nie wyszło.
0
A po co mi z Barcą wyskakujesz. Nie wygrają majstra to wiem, ale nie widzę związku z tym że liczę na innego mistrza Włoch. Chciałeś mi dopiec? Jak tak to ci nie wyszło,bo pogodziłem się ze słabą Barcą.
22 lis 2020 | 19:59