Trener PSG ujawnił transferowe plany klubu. Mistrzowie Francji chcą kupić jeszcze trzech piłkarzy

Trener PSG ujawnił transferowe plany klubu. Mistrzowie Francji chcą kupić jeszcze trzech piłkarzy
Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 04 Sie 2022 | 16:18
Obecne lato jest czasem sporych zmian w Paris Saint-Germain. Aktualny szkoleniowiec zespołu, Christophe Galtier, potwierdził, że klub chce kupić jeszcze trzech piłkarzy przed zamknięciem okienka.
Choć ekipa ze stolicy Francji w zeszłym sezonie zdobyła mistrzostwo kraju, to cały sezon uznano za spore rozczarowanie, przede wszystkim ze względu na szybkie odpadnięcie z Ligi Mistrzów. W Paryżu zdecydowano się na spore zmiany.
Dalsza część tekstu pod wideo
Obowiązki wcześniejszego dyrektora sportowego, Leonardo, przejął Luis Campos. To on był odpowiedzialny za wybór nowego trenera, którym mianowano Christophe'a Galtiera.
Tego lata do PSG trafili już Vitinha, Nordi Mukiele i Hugo Ekitike, a lada dzień sfinalizowany zostanie transfer Renato Sanchesa. Nie jest to jednak koniec wzmocnień w trwającym okienku.
Galtier otwarcie przyznał, że jeszcze w sierpniu do drużyny ma trafić trzech kolejnych zawodników. Odpowiedzialny za ich sprowadzenie jest rzecz jasna Campos.
Jak donosi Fabrizio Romano, działacz PSG skupia się na poszukiwaniach nowego środkowego obrońcy, pomocnika, a także napastnika. W ostatnich dniach z klubem łączono między innymi Bernardo Silvę.
Zawodnicy PSG z przytupem rozpoczęli nowy sezon. W niedzielnym spotkaniu o Superpuchar Francji rozbili Nantes, zwyciężając aż 4:0. Świetny mecz zaliczył przede wszystkim Neymar.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja 6