Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Trener rezerw Legii: Będziemy bogatsi po tej lekcji

Legia szal
Źródło zdjęcia: Tomasz Biedermann / shutterstock.com

Trener rezerw Legii Warszawa Piotr Kobierecki nie miał większych uwag do swoich podopiecznych po przegranej z Piastem Gliwice 0:2 (0:1) w pierwszym wtorkowym spotkaniu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Polski.

Obie bramki dla aktualnych mistrzów Polski na obiekcie w Ząbkach zdobył Hiszpan Gerard Badia.

- Nasza przygoda dobiegła końca. Cieszymy się, że mogliśmy zapisać kartę w naszej skromnej historii. Nie ma co ukrywać, że wygrał zespół lepszy. Gratuluję Piastowi oraz trenerowi Waldemarowi Fornalikowi - podkreślił Kobierecki dla oficjalnego serwisu Piasta.

- Dziękuję zawodnikom, bo pokazali serca. Za nami lekcja, dzięki której będziemy bogatsi. Porażki uczą, a nauka z tego meczu jest bezcenna - zaznaczył opiekun rezerw Legii.

- Mieliśmy plan, żeby po przerwie zagrać pressingiem średnim, a później przejść do wysokiego. Były jednak zbyt duże przerwy między formacjami i przeciwnik to wykorzystywał. Długo wierzyłem, że uda się zmienić wynik - podsumował Kobierecki.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.