Triumf Chelsea i kolejny gol Lukaku! Juventus rozbił rywali [WIDEO]

Liga Mistrzów rozpoczęła się z prawdziwym przytupem. Chelsea w bólach zdobyła komplet punktów, a ze znakomitej strony zaprezentował się Juventus.
Chelsea - Zenit
Dzisiejszy mecz był okazją, aby po raz kolejny uhonorować zwycięzców poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Przed pierwszym gwizdkiem Thomas Tuchel, N'Golo Kante, Jorginho oraz Edouard Mendy zaprezentowali nagrody zdobyte za osiągnięcia w minionym sezonie.
"The Blues" przez długi okres mieli problemy, aby sforsować defensywę Zenitu. W 69. minucie do siatki trafił nowy lider londyńczyków, Romelu Lukaku. Był to jedyny gol w tym meczu.
Malmo - Juventus
"Stara Dama" zrehabilitowała się po ostatniej porażce 1:2 z Napoli. Dziś podopieczni Massimiliano Allegriego już w pierwszej połowie rozbili rywali. Do siatki trafili Alex Sandro, Alvaro Morata i z rzutu karnego Paulo Dybala.
W drugiej połowie "Juve" dowiozło bezpieczne prowadzenie i wygrało 3:0.
Dynamo Kijów - Benfica
W pierwszym meczu grupy E Bayern wygrał z Barceloną. Z kolei Dynamo Kijów i Benfica podzieliły się punktami. 90 minut w barwach gospodarzy rozegrał Tomasz Kędziora.
Lille - Wolfsburg
Spotkanie mistrzów Francji z Wolfsburgiem zakończyło się bezbramkowym remisem. Jonathan David w pierwszej połowie znalazł drogę do bramki, ale sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej. "Mastify" nie wykorzystały nawet tego, że "Wilki" od 63. minuty grały w osłabieniu po czerwonej kartce Johna Brooksa.
Villarreal - Atalanta
Pod względem dawki emocji nie zawiodło spotkanie dwóch ofensywnie grających drużyn. Wynik meczu Villarreal- Atalanta otworzyła "La Dea" za sprawą Remo Freulera. Jeszcze przed przerwą odpowiedział Manu Trigueros. W drugiej połowie podopieczni Unaia Emery'ego objęli prowadzenie za sprawą Arnauta Danjumy. Niedługo potem odpowiedział Robin Gosens. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.