Triumf Chelsea i kolejny gol Lukaku! Juventus rozbił rywali [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 14 wrz 2021 | 22:51
Liga Mistrzów rozpoczęła się z prawdziwym przytupem. Chelsea w bólach zdobyła komplet punktów, a ze znakomitej strony zaprezentował się Juventus.
Chelsea - Zenit
Dzisiejszy mecz był okazją, aby po raz kolejny uhonorować zwycięzców poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Przed pierwszym gwizdkiem Thomas Tuchel, N'Golo Kante, Jorginho oraz Edouard Mendy zaprezentowali nagrody zdobyte za osiągnięcia w minionym sezonie.
"The Blues" przez długi okres mieli problemy, aby sforsować defensywę Zenitu. W 69. minucie do siatki trafił nowy lider londyńczyków, Romelu Lukaku. Był to jedyny gol w tym meczu.
1 - 0
14 wrz 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

75'

Malmo - Juventus
"Stara Dama" zrehabilitowała się po ostatniej porażce 1:2 z Napoli. Dziś podopieczni Massimiliano Allegriego już w pierwszej połowie rozbili rywali. Do siatki trafili Alex Sandro, Alvaro Morata i z rzutu karnego Paulo Dybala.
W drugiej połowie "Juve" dowiozło bezpieczne prowadzenie i wygrało 3:0.
0 - 3

45'
45'
1'
A. Morata
58'
M. de Ligt
59'
M. Abubakari
(V. Birmancevic)
67'
(R. Bentancur)
68'
(A. Morata)
86'

Dynamo Kijów - Benfica
W pierwszym meczu grupy E Bayern wygrał z Barceloną. Z kolei Dynamo Kijów i Benfica podzieliły się punktami. 90 minut w barwach gospodarzy rozegrał Tomasz Kędziora.
0 - 0

58'
(Gilberto)
59'
(Everton)
60'
D. Garmash
73'
I. Zabarnyi
75'
O. Karavaev
76'
(C. de Pena)
82'
D. Garmash
anulowano
90'
3'

Lille - Wolfsburg
Spotkanie mistrzów Francji z Wolfsburgiem zakończyło się bezbramkowym remisem. Jonathan David w pierwszej połowie znalazł drogę do bramki, ale sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej. "Mastify" nie wykorzystały nawet tego, że "Wilki" od 63. minuty grały w osłabieniu po czerwonej kartce Johna Brooksa.

Villarreal - Atalanta
Pod względem dawki emocji nie zawiodło spotkanie dwóch ofensywnie grających drużyn. Wynik meczu Villarreal- Atalanta otworzyła "La Dea" za sprawą Remo Freulera. Jeszcze przed przerwą odpowiedział Manu Trigueros. W drugiej połowie podopieczni Unaia Emery'ego objęli prowadzenie za sprawą Arnauta Danjumy. Niedługo potem odpowiedział Robin Gosens. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 7

14 wrz 2021 | 22:55
0
Juve w końcu wygrana. No i Szczęsny w końcu z czystym kontem. Brawo :D
14 wrz 2021 | 23:03
0
Tym meczem Wojtek udowodnił wszystkim niedowiarkom że warto na niego stawiać ;)
15 wrz 2021 | 07:36
0
Nie chce nic mówić ale to było słabe Malmo wiec niech udowodnią w lidze swoją dyspozycję
14 wrz 2021 | 22:58
0
Juve to się może skupi na Lidze Mistrzów za Maxa byli już 2 razy w Finale zobaczymy
14 wrz 2021 | 23:04
0
Chelsea wygląda bardzo obiecująco. Będzie poważnym rywalem dla Bayernu.
14 wrz 2021 | 23:10
0
Nie po dzisiejszym meczu. Dużo niedokładności, przekombinowania albo braku prostego rozegrania czy decyzji o strzale. W obronie spokojnie chociaż jedna sytuacja Zenitu mogła odwrócić losy meczu. Dobrze kombinowali z wciąganiem Zenitu na własne pole ale dwa celne strzały na bramkę to o wiele za mało... Mecz wygrany w bólach ale tak zwykle bywa z tymi pierwszymi.
14 wrz 2021 | 23:59