Trwa walka o gwiazdę Fortuna 1 Ligi. "Nie bez szans jest ten klub" [NASZ NEWS]

Trwa walka o gwiazdę Fortuna 1 Ligi. "Nie bez szans jest ten klub" [NASZ NEWS]
Norbert Barczyk
Autor: Kamil Kobielski 19 maj 2022 | 15:59
Patryk Makuch z Miedzi Legnica jest w kręgu zainteresowań topowych klubów w Ekstraklasie. Trwa zażarta walka o tego zawodnika, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk w programie “Okno Transferowe” na kanale Youtube.
W bieżącym sezonie Fortuna 1 Ligi Patryk Makuch zagrał w 31 meczach. 23-letni napastnik Miedzi Legnica zdobył w nich 14 goli, a dodatkowo zanotował siedem asyst.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wcześniej mogliśmy usłyszeć, że Raków Częstochowa składał ofertę Miedzi Legnica za tego zawodnika. Teraz okazuje się, że o transfer Makucha walczą inne czołowe kluby PKO BP Ekstraklasy. Do takich informacji dotarł Tomasz Włodarczyk, o czym opowiedział w “Oknie Transferowym”.
- Zagłębie Lubin włącza się poważnie do walki o Patryka Makucha, napastnika Miedzi Legnica. Pyta Raków, pytają duże kluby Ekstraklasy, ale nie bez szans są "Miedziowi". Zobaczymy, jak to się rozwinie, ale być może te przenosiny będą dosłownie o kilkadziesiąt kilometrów - zdradził.
Cytowany fragment od [47:45]
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne