Twitter komentuje porażkę Legii w Lidze Europy. "Dwa różne piłkarskie światy. Przepaść w każdym aspekcie"

Wojciech Dobrzynski / PressFocus
Legia Warszawa mimo ambitnej walki nie zdołała zdobyć punktów w czwartkowym meczu z Napoli. Po porażce 0:3 dziennikarze na Twitterze z jednej strony chwalili "Wojskowych" za nieustępliwość, a w drugiej zwracali uwagę na różnicę klas między zespołami.
Drużyna z Serie A od pierwszych minut miała miażdżącą przewagę nad mistrzami Polski. Mimo to przez 75 minut podopiecznym Czesława Michniewicza udało się utrzymać wynik bezbramkowy.
Przez długi czas Legię w grze utrzymywał Cezary Miszta. Do straty pierwszej bramki młody golkiper prezentował się znakomicie. Później popełnił błąd przy uderzeniu Osimhena, ale w tamtej sytuacji i tak był spalony.
Końcówka spotkania była piorunująca w wykonaniu gospodarzy. W ostatnim kwadransie Napoli trzykrotnie trafiło do siatki, bezlitośnie wykorzystując zmarnowane sytuacje Legii.
Trzeba przyznać, że Napoli zasłużyło na to, aby w czwartkowy wieczór sięgnąć po komplet punktów. Lider Serie A na boisku dominował i różnica klas między drużynami była bardzo widoczna.
Po spotkaniu głos zabrał między innymi Zbigniew Boniek. Warszawianie po porażce nie mają zbyt wiele czasu na regenerację. W niedzielę czeka ich bardzo ważny mecz z Piastem Gliwice.
Maciej Pietrasik21 Oct 2021 · 23:12
Źródło: Twitter