Twitter pełen emocji po półfinale Ligi Mistrzów. "Villarreal bez bramkarza. Manifestacja siły Liverpoolu"

Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 3 maj 2022 | 23:11
Liverpool po wygranej 3:2 z Villarrealem awansował do finału tegorocznej Ligi Mistrzów. Spotkanie było szeroko komentowane na Twitterze przez dziennikarzy oraz ekspertów.
Pierwsza połowa dość sensacyjnie przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy do przerwy prowadzili 2:0. Wrażenie robiła nie tylko ofensywa, ale też postawa obrony - przede wszystkim Raula Albiola.
W drugiej części spotkania Liverpool pokazał jednak klasę. "The Reds" skorzystali z serii błędów Rullego, który przy wszystkich trzech golach dla "The Reds" powinien zachować się zdecydowanie lepiej.
Ogółem dziennikarze nie mają jednak żadnych wątpliwości, że Liverpoolowi należał się awans do finału. Na przestrzeni całego dwumeczu to ekipa z Anglii prezentowała znacznie dojrzalszy futbol.
Warto zwrócić uwagę także na osobę Juergena Kloppa. Niemiec po raz kolejny potwierdził, że jest prawdziwym ekspertem, jeśli chodzi o grę na arenie międzynarodowej.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI