Udana pogoń Lecha Poznań w Lubinie. Zagłębie wypuściło z rąk pewną wygraną [WIDEO]

Dziurek / Shutterstock.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 6 cze 2020 | 19:25
Zagłębie Lubin zremisowało z Lechem Poznań 3:3 (3:1) w meczu 28. kolejki Ekstraklasy.
Spotkanie znacznie lepiej rozpoczęli gospodarze. Już w 8. minucie objęli prowadzenie po strzale Filipa Starzyńskiego, który wykorzystał jedenastkę. Chwilę wcześniej pomocnik Zagłębia padł w polu karnym Lecha po kontakcie z Jakubem Kamińskim.
Kilka minut później bohaterem gospodarzy był Dominik Hładun. Bramkarz Zagłębia popisał się doskonałymi interwencjami przy strzałach Christiana Gytkjaera oraz Karlo Muhara.
Wreszcie jednak skapitulował. Dani Ramirez świetnie podał do Gytkjaera, który wykorzystał sytuację sam na sam z Hładunem.
Niezbyt długo gracze Lecha cieszyli się z remisu. Bardzo szybko strzałem głową Saša Živec przywrócił ekipie z Lubina prowadzenie w meczu.
Kwadrans później było już 3:1 dla gospodarzy. Wołodymyr Kostewycz zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym i sędzia wskazał na wapno. Drugi raz jedenastkę pewnie wykorzystał Starzyński.
Tuż przed przerwą wspaniałe okazje miał Lech. Najpierw Ľubomír Šatka trafił w poprzeczkę, a następnie Hładun znów zatrzymał piłkę po uderzeniu Muhara.
Po przerwie obie ekipy stwarzały zagrożenie pod bramką rywala. Jedną z akcji Lecha wykorzystał Kamiński, który zdobył gola kontaktowego.
Goście poszli za ciosem i w 88. minucie wyrównali stan rywalizacji. Pewnym uderzeniem z rzutu karnego popisał się Ramirez.
Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 4

6 cze 2020 | 19:36
0
Hahahahaha. Puchary we wronkach zobaczą jak świnia słońce:)
6 cze 2020 | 22:46
0
We Wronkach na pewno.
6 cze 2020 | 23:06
0
Z przebiegu gry równie dobrze mogło Być 3:6 I Zagłębie nie powinno mieć pretensji. 20 strzałów w tym 10 celnych a trzy niecelne to słupki i poprzeczki. Dwa razy więcej od miedziowych. Ataków 126 do niespełna 90 zagłębia. No i pierwszy karny zagłębia z dupy. Pech ich nie opuszcza . A co do twojej wypowiedzi , no niestety nie dostaliśmy prezentu jak wy bo bramkarz zagłębia wybronił im mecz
7 cze 2020 | 01:18