Udany powrót Erlinga Haalanda. Efektowne trafienie norweskiego napastnika, ważna wygrana BVB [WIDEO]

Xinhua / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 27 lis 2021 | 17:33
Piłkarze VfL Wolfsburg musieli uznać wyższość Borussii Dortmund w meczu 13. kolejki Bundesligi. W tym spotkaniu przypomniał o sobie Erlning Haaland.
Ekipa "Wilków" znakomicie weszła w mecz. Już w 2. minucie objęła prowadzenie. Weghorst wykorzystał podanie od Baku i głową skierował piłkę do siatki.
Gospodarze nie byli jednak w stanie utrzymać korzystnego wyniku. Na przerwę schodzili przy stanie 1:1. Wyrównanie BVB dał Emre Can, który wykorzystał rzut karny.
Druga połowa należała do przyjezdnych. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Malen. Holender uderzył sprzed pola karnego i piłka tuż przy słupku wpadła do siatki.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3. Wynik spotkania ustali Erling Haaland.
Norweg wrócił do gry po kilkutygodniowej przerwie i od razu pokazał swoje umiejętności. W efektowny sposób wyskoczył w powietrze i pokonał Pervana.

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 25

27 lis 2021 17:44
0
haaland 50 gol w 50tym meczu bundesligi. 21 lat
27 lis 2021 18:25
0
Tak wygląda powrót najlepszego napastnika świata :-)
27 lis 2021 19:47
0
No teraz będzie w LE super bramy ładować XD
27 lis 2021 20:13
0
Chyba że już zimą przejdzie do City, ponieważ " Haaland kocha City jak jego ojciec".
27 lis 2021 21:39
0
Do city czy psg idą tylko najemnicy, tego czegos nie można kochać. A ojciec Haalanda jak tam grał to musiał zakończyć karierę po faulu Roya Keana, także super musi wspominać pobyt tam xdd
27 lis 2021 22:04
0
W City jest zespół a nie zbiór najemników jak w Realu, zaraz przyjdzie następny zjeb Mbappe i będą razem z Balem i Hazardem w golfa grać, ciekawe że w City nigdy nie ma takich sytuacji jak właśnie Bale, Hazard, Jovic i można tak wymieniać, gdybym się bardziej interesował Realem to pewnie byłbym w stanie podać 20 przykładów.
27 lis 2021 17:45
0
No i ładnie. Mówiłem, Halaand wróci i da przewagę. BvB na mistrza!
27 lis 2021 18:08
0
Za rok złota piłka dla niego
27 lis 2021 18:27
0
No raczej może pomarzyć. Gra w BVB i jeszcze uja osiągną w sporcie i życzy sobie już astronomiczne kwoty na co nie zapracował przez to piłka to z roku na rok gówno zarobkowe.
0
Może spotkają się w 1/4 z atletetico Madryt, Norweg będzie miał przedsmak tego, jak się rozpierdala murarzy, gdy będzie grał już w Realu.
27 lis 2021 21:44
0
Oj będzie to się zdziwisz Atleti zagra ale w fazie pucharowej ligi mistrzów
27 lis 2021 18:02
0
Próbuje ścigać Lewego w klasyfikacji, ale nie ma szans na tytuł króla strzelców - powiedzmy to sobie szczerze.
27 lis 2021 18:26
0
Nie ma szans bo co? Przecież on jest o kilka klas wyżej od Drewniaka... To już tylko kwestia czasu kiedy go przebije.
27 lis 2021 17:47
0
Chłopak jeszcze musi się dużo nauczyć żeby być lepszy od Lewandowskiego.
27 lis 2021 17:36
0
3 bramki dzisiaj Lewego!
27 lis 2021 18:23
0
Dzis Bayern wygra i wroci na fotel lidera.
27 lis 2021 17:43
0
Efektywne xd jeden gol to jest efektywne? Niech strzeli z pustaczka 5 goli w 9 minut jak drewniakowski
27 lis 2021 17:49