Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Vaculik nie ma wątpliwości: Zmarzlik jest teraz najlepszym żużlowcem na świecie

Bartosz Zmarzlik
Źródło zdjęcia: Twitter

Martin Vaculik zakończył sezon 2019 jako piąty zawodnik Indywidualnych Mistrzostw Świata. Ambicje Słowaka sięgają jednak znacznie wyżej.

- Numer pięć na świecie brzmi dobrze. To niesamowite. Cieszę się i doceniam to. Jestem jednak typem zawodnika, który walczy o tytuł mistrza świata - wyznał Vaculik dla oficjalnego serwisu Speedway Grand Prix.

- Kiedy powiedziałem, że chcę walczyć o tytuł, to byłem szczery. Dotyczy to również przyszłego roku. W tym nie byłem wystarczająco dobry - podkreślił Słowak.

- Wykorzystamy doświadczenie i wiemy, co możemy zrobić lepiej w przyszłym roku. Na pewno będziemy nad tym pracować. Nie chcę powiedzieć, co mogę teraz zrobić lub zmienić, ale wiem, że możemy zrobić pewne rzeczy lepiej - stwierdził Vaculik.

- Chciałbym pogratulować Bartkowi. W stu procentach zasługuje na ten tytuł, ponieważ jest teraz najlepszym żużlowcem na świecie. On jest wielkim talentem - docenił Zmarzlika zawodnik Falubazu Zielona Góra.

- Cieszę się jego sukcesem i gratuluję także Leonowi i Emilowi. Oni też są dobrymi zawodnikami - dodał Vaculik, uznając także wyższość w cyklu Madsena i Sajfutdinowa.

(za speedwaygp.com)

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Podwyższony zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów!

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.