Ważny gol Adama Buksy w MLS! Jego drużyna awansowała do półfinału konferencji [WIDEO]

Screen
Adam Buksa strzelił gola dla New England Revolution w wygranym 2:0 meczu z Philadelphią Union. Jego drużyna dzięki wygranej wywalczyła awans do półfinału konferencji wschodniej MLS.
Polski napastnik strzelił gola w 26. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkował Carles Gil, a Buksa wygrał walkę o piłkę i głową skierował ją do siatki.
Dla 24-latka, który rozegrał pełne spotkanie, był to siódmy gol w barwach amerykańskiego klubu. Gra w nim od początku tego roku.
Gracze Revolution ustalili wynik spotkania po czterech minutach. Do bramki trafił wtedy Tajon Buchanan.
Cały mecz w barwach pokonanych rozgrał Kacper Przybyłko. Polak już zakończył sezon - jego drużyna odpadła w rozgrywkach play-off. W tym roku strzelił osiem goli.
W półfinale konferencji wschodniej New England zagra z Orlando City. Mecz zaplanowano na 29 listopada.