Ważny gol Adama Buksy w MLS! Jego drużyna awansowała do półfinału konferencji [WIDEO]

Screen
Autor: Marcin Karbowski 25 lis 2020 | 06:54
Adam Buksa strzelił gola dla New England Revolution w wygranym 2:0 meczu z Philadelphią Union. Jego drużyna dzięki wygranej wywalczyła awans do półfinału konferencji wschodniej MLS.
Polski napastnik strzelił gola w 26. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkował Carles Gil, a Buksa wygrał walkę o piłkę i głową skierował ją do siatki.
Dla 24-latka, który rozegrał pełne spotkanie, był to siódmy gol w barwach amerykańskiego klubu. Gra w nim od początku tego roku.
Gracze Revolution ustalili wynik spotkania po czterech minutach. Do bramki trafił wtedy Tajon Buchanan.
Cały mecz w barwach pokonanych rozgrał Kacper Przybyłko. Polak już zakończył sezon - jego drużyna odpadła w rozgrywkach play-off. W tym roku strzelił osiem goli.
W półfinale konferencji wschodniej New England zagra z Orlando City. Mecz zaplanowano na 29 listopada.
Źródło: Twitter

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 6

25 lis 2020 | 07:15
0
A co tu się odjebało? Buksa strzelił gola, jego drużyna wygrała 2:0, a tutaj jest wynik odwrotny i Buksa bez bramki :D Karbowski, nie wrzucaj artykułów jak jesteś "wczorajszy" :D
25 lis 2020 | 07:40
0
Z ciekawości sprawdziłem na flashscorei tam faktycznie New Englend Revolution wygrali a bramkę strzelił Buksa. Bramki padały w innych minutach natomiast co do wymienionych na meczykach strzelców bramek, to Burke zmienił Santosa w 62 minucie. Ten błąd jest tak absurdalny, że aż mnie zaciekawiło w jaki sposób powstał :D
25 lis 2020 | 08:07
0
Sprawdziłem, jak klikniesz "przebieg meczu" to okazuje się że ten mecz został rozegrany 8 listopada, czyli dał zły link, co nie zmienia faktu że kompletnie nie patrzą co robią, zero pracy edytorskiej.
26 lis 2020 | 07:52
0
Dzięki za info :)
25 lis 2020 | 08:29
0
Tradycyjnie... Jak widzisz ze wypociny Karbowskiego to od razu trzeba szukać co spartaczył. No i jest zły mecz w podsumowaniu i inny wynik/strzelcy :D Kiedy ten koleś zacznie sprawdzać co wrzuca...
25 lis 2020 | 11:03