West Bromwich Albion coraz bliżej Premier League. Kamil Grosicki wszedł z ławki

Twitter
Zespół Reading FC przegrał u siebie z West Bromwich Albion 1:2 (1:1) w meczu 32. kolejki Championship. W barwach gości zagrał Kamil Grosicki.
Polak rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się w 72. minucie. Kiedy wchodził na murawę, jego zespół prowadził 2:1.
Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. George Puscas wykorzystał rzut karny. Na jego trafienie odpowiedzieli Matheus Pereira i Kyle Bartley.
Ekipa "The Baggies" po wygranej umocniła się na prowadzeniu w tabeli Championship. Ma na koncie 62 punkty i o sześć wyprzedza wicelidera.
Reading FC zajmuje szesnastą pozycję z dorobkiem 39 punktów.
W innym środowym meczu 90 minut w barwach Millwall FC rozegrał Bartosz Białkowski. Drużyna polskiego bramkarza zremisowała u siebie z Fulham FC 1:1.