Wiadomo, w jakim mieście Polacy zagrają z Holandią. PZPN wydał oficjalny komunikat

Wiadomo, w jakim mieście Polacy zagrają z Holandią. PZPN wydał oficjalny komunikat
Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 13 Cze 2022 | 22:54
Reprezentacja Polski we wrześniu rozegra dwa ostatnie mecze w Lidze Narodów. PZPN w poniedziałek ogłosił oficjalnie, że spotkanie z Holandią odbędzie się 22 września na PGE Narodowym.
"Biało-Czerwoni" od dawna większość meczów rozgrywa w stolicy. Odkąd wybudowano Stadion Narodowy, odbywają się tam praktycznie wszystkie spotkania eliminacyjne.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zdarzały się przymusowe wyjątki, jak podczas barażu ze Szwecją. Wówczas kadra gościła na Stadionie Śląskim, bo w Warszawie był szpital polowy. Teraz kadra znów będzie jednak gościć w stolicy.
W najbliższy wtorek właśnie tam odbędzie się mecz z Belgią. Wcześniej kadra Czesława Michniewicza gościła także we Wrocławiu. Na tamtejszym stadionie podejmowała Walię.
PZPN opublikował już plan na kolejne spotkania Ligi Narodów. Wiadomo, że meczem z Holandią odbędzie się 22 września. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o 20:45.
To spotkanie także odbędzie się na PGE Narodowym. Można się spodziewać, że podczas rywalizacji z prestiżowym rywalem stadion wypełni się do ostatniego miejsca.
Tegoroczną edycję Ligi Narodów "Biało-Czerwoni" zakończą meczem z Walią. To spotkanie odbędzie się 25 września. Obiektem zmagań będzie Cardiff City Stadium.
Źródło: Łączy Nas Piłka

Dyskusja 11