Widzew Łódź gra dalej w Pucharze Polski. Pewna wygrana z GKS-em Jastrzębie

Mateusz Porzucek / PressFocus
Widzew Łódź zameldował się w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Podopieczni Janusza Janusz Niedźwiedzia wygrali 4:1 z GKS-em Jastrzębie.
Łodzianie znakomicie weszli w mecz. Już w 19. minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Kacper Karasek. 19-latek tylko dostawił nogę
Widzew kolejny cios zadał jeszcze przed przerwą. Tym razem w roli głównej wystąpił Matti Montini. Włoch płaskim uderzeniem zza pola karnego umieścił w piłkę w siatce.
Tuż po przewie gospodarze rozstrzygnęli losy awansu. Na 3:0 podwyższył Dominik Kun i stało się jasne, że to Widzew wywalczy awans.
Przyjezdnych stać było tylko na gola honorowego. W 73. minucie bramkę dla GKS-u zdobył Adrian Balboa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:1, bo w doliczonym czasie gry trafił Hanousek.
Daniel Makarewicz02 Nov 2021 · 18:01