Wielka awantura podczas meczu Atletico Madryt. Carrasco puściły nerwy, Simeone wpadł w furię [WIDEO]

Nawet podczas meczów towarzyskich emocje sięgają zenitu. Tak było podczas sparingowego starcia Feyenoordu z Atletico Madryt.
Podopieczni Diego Simeone przygotowują się do startu nowego sezonu. Wczoraj mistrzowie Hiszpanii przegrali w Rotterdamie z Feyenoordem 1:2.
Gospodarze objęli prowadzenie w 18. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Bryan Linssen. "Rojiblancos" odpowiedzieli w drugiej połowie za sprawą Angela Correi. Ostatnie słowo należało jednak do Feyenoordu. W doliczonym czasie gry gola na wagę wygranej zdobył 19-letni Naoufal Bannis.
Po ostatnim gwizdku dużo mówi się o wydarzeniach z końcówki pierwszej połowy. Wówczas między zawodnikami obu drużyn doszło do otwartej konfrontacji.
Yannick Carrasco w bocznej strefie boiska walczył o piłkę z Tyrellem Malacią. Piłkarze upadli na murawę. Zawodnik Atletico zareagował na to bardzo impulsywnie, bo mógł doznać groźnej kontuzji.
27-latek ruszył od razu w stronę przeciwnika, nie kryjąc przy tym swoich pretensji. Jego agresywna postawa od razu spotkała się z reakcją rywali. Orkun Kökcü stanął w obronie kolegi i odepchnął Carrasco. W ten sposób na murawie rozpętała się wielka awantura.
Do akcji ruszył sam Diego Simeone. Szkoleniowiec Atletico wręcz wpadł w furię i w sugestywny sposób przywrócił Carrasco do porządku. Piłkarz "Rojiblancos" po chwili musiał zejść z boiska. Sędzia nie miał wątpliwości w ocenie zdarzeń i ukarał go czerwoną kartką.
Daniel Makarewicz09 Aug 2021 · 08:38
Źródło: twitter/własne