Wielka wpadka Chelsea! Straciła pierwsze miejsce w grupie w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 8 gru 2021 | 20:39
Za nami dwa środowe mecze Ligi Mistrzów. Juventus uporał się z Malmoe, a Chelsea niespodziewanie zremisowała w starciu Zenitem. To oznacza, że "Stara Dama" zajęła pierwsze miejsce w grupie "H".
Zenit - Chelsea
"The Blues" znakomicie rozpoczęli spotkanie. Już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Timo Werner. Niemiec wpakował piłkę z najbliższej odległości po rzucie rożnym.
Wydawało się, że Londyńczycy przypieczętują zajęcia pierwszego miejsca w grupie, tymczasem spoczęli na laurach. W 39. minucie stan spotkania wyrównał Claudinho, który był niepilnowany w polu karnym. Kilka chwil później Zenit zadał kolejny cios. Azmoun wykorzystał sytuację sam na sam z Kepą i Chelsea znalazła się pod ścianą.
Podopieczni Tuchela po przerwie nie mieli nic do stracenia. Ich ataki przyniosły efekt w 62. minucie. Na 2:2 trafił Lukaku. Belg z bliska wykończył przebojową akcję Wernera.
Chelsea do końca naciskała na rywali i w końcu dopięła swego. Bohaterem został Werner, który na pięć minut przed końcem ograł rywala w polu karnym i mocnym uderzeniem uderzeniem umieścił futbolówkę w siatce.
"The Blues" nie zdołali jednak wygrać tego spotkania. W doliczonym czasie gry remis Zenitowi dał Ozdojew. Tym samym Chelsea spadła na drugie miejsce w grupie. Oznacza to, że nie będzie rozstawiona podczas losowania par 1/8 finału.
3 - 3
08 gru 2021 | 18:45 (zakończony)

Przebieg meczu

38'
Claudinho
51'
(Marcus Wendel Valle da Silva)
90'
4'

Juventus - Malmoe
Massimiliano Allegri dziś dał szansę kilku zawodnikom z drugiego planu. W pierwszej jedenastce znalazł się m.in. 19-letni Koni De Winter. Z kolei w bramce stanął Mattia Perin.
"Stara Dama" i tak uporała się ze znacznie słabszym rywalem. Kluczową akcją pierwszej połowy była ta z 18. minuty. Wówczas Bernardeschi posłał znakomitą piłkę w pole karne, a tam akcję wykończył Kean.
Gospodarze objęli prowadzenie i kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Do przerwy było 1:0. W drugiej połowie sytuacja nie uległa zmianie.
"Stara Dama" ostatecznie dowiozła cenne zwycięstwo do końca. W obliczu remisu Chelsea z Zenitem awansowała na pierwsze miejsce w grupie.
1 - 0

30'
S. Pena
46'
A. Morata
71'
M. De Sciglio
(K. De Winter)
78'
M. Abubakari
80'
S. Pena
81'
89'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 37

8 gru 2021 20:43
0
Chop co strzelił z woleja to pewnie na podwórku tak mu nigdy nie weszło jak teraz.

Czapki z głów
8 gru 2021 20:45
0
Juve to ma szczescie ostatnio do tych pierwszych miejsc w grupie .. Poza tym rosja trudny teren o czym sie Polska przekona w barazach zapewne
8 gru 2021 20:40
0
Ale kurwa meczycho, ale końcówka, ale gol na 3-3! No, no, no, to ciekawie. Inne angielskie kluby wygrały swoje grupy, więc na Chelsea w 1/8 czeka Bayern/Ajax/Real, chyba że będą mieli szczęście i dostaną kogoś z tej grupy G. W każdym razie skomplikowali sobie sprawę raczej niespodziewanie.
0
Czyli bardzo duże szanse na to,że zobaczymy jakiś szlagier już w 1/8.Chętnie bym zobaczył jak mierzą się z Realem,który w tym sezonie jest wyraźnie mocniejszy,niż w poprzednim i mógłby się udanie zrewanżować za ubiegłoroczny półfinał.
0
Meczyki, skoro straciła 1-sze miejsce, to chyba czas uaktualnić tabelę obok artykułu xD
8 gru 2021 20:49
0
Drugi mecz z trójką w plecaku… No no Panie Tuchel, nie napawa to optymizmem. Środek pola od meczu z United w ogóle nie istnieje
8 gru 2021 20:42
0
Co tam się odjebało, James grał w środku pola, Pulisic na skrzydle. Chaos kompletny. I ten remis może Chelsea słono kosztować
0
Wszystkie Twoje ekipy wychodzą z drugiego miejsca. To jak przewidujesz losowanie? Może
Chelsea - Bayern
Inter - Liverpool
Atletico - Man City
Co ty na to?
8 gru 2021 20:54
0
Możliwe acz mało prawdopodobne, Ty się Coutinho lepiej skoncentruj na potężnej Barcelonie dzisiaj XD
0
Meczyki spójrzcie se w Google jak wyglądał skład Chelsea na ten mecz, coś Wam się nie zgadza
8 gru 2021 20:59
0
Gol na 3-3 piękny, ale to była masakra w wykonaniu obrony Chelsea. Ostatnie minuty meczu, prowadzenie tylko jednym golem przy braku dominacji w poli, a do obrony wraca się tylko jakiś 4-5 piłkarzy, z czego większość to po prostu (i oczywiście) obrońcy. Nikt z pomocników się kurwa nie wrócił w 94. minucie...
8 gru 2021 21:01
0
Zgaduję, że mecz Juventusu był ekscytującym widowiskiem...
8 gru 2021 21:04
0
Chelsea zremisowała,6 bramek w meczu,Werner strzelił 2 gole,jak ktoś by tak obstawił kupon to ładnie mógłby się obłowić 😀😀
8 gru 2021 20:58