Wielki krok Atalanty w kierunku LM, Juventus pokonany! Wojciech Szczęsny może mówić o dużym pechu [WIDEO]

Screen z TV
Autor: Maciej Pietrasik 18 kwi 2021 | 16:51
Atalanta Bergamo wygrała 1:0 z Juventusem w jednym z hitów 31. kolejki Serie A. W końcówce spotkania golem na wagę trzech punktów popisał się Rusłan Malinowski.
W pierwszych minutach aktywniejszą stroną w Bergamo była Atalanta. W 13. minucie strzał z kilkunastu metrów oddał Duvan Zapata, lecz jego próba była niecelna i Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować.
Pod drugą z bramek działo się niewiele. Zmieniło się to dopiero na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy, gdy prezent rywalom dał Joakim Maehle, tracąc piłkę we własnym polu karnym. Nie wykorzystał tego jednak Alvaro Morata.
Przed przerwą Golliniego próbowali pokonać jeszcze Cuadrado oraz Rabiot, lecz ich próby także były nieskuteczne. Obaj bramkarze nie musieli się przy tym zbytnio wysilać.
W drugiej połowie przez długi czas wcale nie było o wiele lepiej. Piłkarzom obu drużyn nadal bramowało precyzji. Słabe było choćby uderzenie Paulo Dybali z rzutu wolnego.
W 70. minucie znakomitą okazję na gola zmarnował Zapata. Wówczas napastnik "La Dea" otrzymał perfekcyjne podanie od Josipa Ilicicia, ale jemu samemu brakło precyzji.
W 86. minucie Rusłan Malinowski popisał się znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego. Wówczas Szczęsny wyciągnął się jak długi i znakomicie obronił to uderzenie. Chwilę później musiał już jednak skapitulować.
Wówczas z dystansu znów próbował Malinowski. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z piłkarzy, kompletnie zmyliła polskiego bramkarza i zatrzepotała w siatce.
Ostatecznie Atalanta wygrała 1:0 i awansowała na trzecie miejsce w Serie A, wyprzedzając właśnie Juventus. Punktami ze "Starą Damą" może się dziś ponadto zrównać Napoli, o ile w wieczornym hicie pokona Inter.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

0
Z nim składzie Juventus też dostawał w dupę od Fiorentiny i Benevento u siebie 3:0 i 1:0 oraz remisowała z Atalantą u siebie 1:1
a na wyjazdach przegrywała z Interem i Napoli 2:0 i 1:0.
18 kwi 2021 | 23:54
1. Masz rację, świetne przesłanie dla tych ronaldosceptyków.
2. Cristiano Ronaldo genialny jest i basta!
3. Widać dzisiaj było pojedynek trenerów, Gasperini vs Pirlo, a inaczej mówiąc doświadczenie kontra brak doświadczenia. Wynik: 1:0 dla doświadczonego trenera (który powinien zostać trenerem Juve).
0
3. Widać dzisiaj było pojedynek trenerów Gasperini vs Pirlo, a inaczej mówiąc doświadczenie kontra brak doświadczenia. Wynik: 1:0 dla doświadczonego trenera (który powinien zostać trenerem Juve w następnym sezonie).
18 kwi 2021 | 18:34
0
Jak myślałem, że gorzej już być nie może, to Juve znów powiedziało "potrzymaj mi piwo". Widmo braku kwalifikacji do Ligi Mistrzów to nie to, na co liczyłem przed sezonem.
18 kwi 2021 | 16:59
0
Szacuneczek Juventus cały czas liczy się w walce o Ligę Europy.
18 kwi 2021 | 17:14
Cały czas w tytułach Szczęsny to Szczęsny tamto... Spójrzcie jak ten Juventus gra..
0
Cały czas w tytułach Szczęsny to Szczęsny tamto... Spójrzcie co ten Juventus prezentuje..
0
Dramat. Obyśmy się jakimś cudem doczołgali do TOP4, bo bez LM będzie źle. #PirloOut
18 kwi 2021 | 18:00
Pięknie Atalanta uwielbiam jak lejecie czołówkę ligi. Pieniądze nie grają.
0
18 kwi 2021 | 17:08
0
Zwolnić tego Pirlo w pizdu.
18 kwi 2021 | 18:27
0
Jestem ciekaw co zrobi CR7 jeśli Juve nie zakwalifikuje się do LM.
18 kwi 2021 | 18:38
0
Będzie się próbował dopchać do Bayernu lub Psg bo jeszcze tam łatwo o tytuły (póki co)
18 kwi 2021 | 17:53
0
Fajnie by było jakby przyszłym sezonie Ronaldo biegał za piłkom gdzieś na obrzeżach np Kazachstanie w lidze europejskiej😂😂