Wielki skandal w Tokio! Olimpijka z Białorusi wywieziona na lotnisko. "Boję się, że trafię do więzienia"

Wielki skandal w Tokio! Olimpijka z Białorusi wywieziona na lotnisko. "Boję się, że trafię do więzienia"
screen
Autor: Marcin Karbowski 1 sie 2021 | 18:51
Skandal polityczny na igrzyskach w Tokio. Kristina Timanowska została zmuszona do opuszczenia wioski olimpijskiej przez władze białoruskiego sportu.
24-latka w jednym z wywiadów skrytykowała działania trenerów i władz białoruskiego sportu. Timanowska zareagowała, bo do startu w igrzyskach nie dopuszczono trzech zawodniczek z tego kraju. Powód? W trakcie sezonu nie przeszły wymaganej liczby testów antydopingowych.
Cała sytuacja wpłynęła na sytuację Timanowskiej, która pierwotnie miała biegać tylko na 200 m. Trenerzy przymusowo wcielili ją jednak do osłabionej sztafety 4x400 m.
Timanowska za swoje słowa została potępiona w reżimowych mediach. Relacje przytaczają zagraniczne portale: biegaczka została nazwana "hańbą Białorusi" i "zdrajcą państwa".
1 sierpnia szefostwo białoruskiej ekipy postanowiło wycofać Timanowską z igrzysk. Zawodniczka otrzymała nakaz natychmiastowego powrotu do kraju. Białoruski Komitet Olimpijski podał, że decyzję podjęto na podstawie zaświadczenia lekarskiego o stanie emocjonalno-psychicznym 24-latki. Sama zawodniczka twierdzi, że nie była badana.
Wcześniej na reprezentantkę Białorusi naciskali trenerzy kadry.
- Zasugerowano mi, żebym sama zrezygnowała ze startu na 200 m. Miałam powiedzieć, że jestem kontuzjowana. Dowiedziałam się, że i tak zostanę usunięta z kadry, ale jeśli nie zrobię tego dobrowolnie, to mogą mnie spotkać konsekwencje - powiedziała Timanowska.
Timanowską zawieziono na lotnisko w Tokio. Zawodniczka nie zamierzała jednak wchodzić na pokład samoloty do Europy. Nagrała za to film, w którym zwróciła się z prośbą o pomoc do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Mówiła, że próbuje się ją wywieźć z Japonii bez jej zgody.
Na zmieszanie z Timanowską zareagowała białoruska opozycja demokratyczna. Jej zdaniem rozkaz w sprawie wykreślenia biegaczki z ekipy olimpijskiej pochodził od samego Aleksandra Łukszenki.
- Powiedziano mi, że ta sprawa nie jest na poziomie federacji lekkoatletycznej, czy ministerstwa sportu, ale na znacznie wyższym. Że muszę wrócić do kraju, bo przeszkadzam drużynie. Martwię się o swoje bezpieczeństwo. Boję się, że trafię do więzienia - powiedziała Timanowska.
Ostatecznie Timanowska nie wsiadła do samolotu. W sprawę miała się zaangażować polska ambasada oraz władze MKOl. Działacze komitetu twierdzą, że Białorusinka jest bezpieczna.
Źródło: by.tribuna.com, twitter, archysport.com
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 88

1 sie 2021 | 18:56
0
Pojechane akcje się dzieją w tym naszym cywilizowanym świecie.
1 sie 2021 | 20:20
0
Jeszcze kilka lat PiSu i u nas może być podobnie
1 sie 2021 | 21:03
0
za PO to bylo...
emeryci w śmietnikach grzebiący, dzieci niedożywione, kupa zapomoga z UE kasy ginaca ch wie gdzie. Najdroższe na świecie stadiony, autostrady. wyprzedaż majątku narodowego, zamykanie, sprzedaż za bezcen przedsiębiorstw ..Strzelanie do górników, bieda szyby. afery, podsłuchy, śmietnik cwaniactwo......, wymieniać dalej?
Za tym tęsknisz, patafianie?
1 sie 2021 | 21:15
0
Słuchaj za dużo oglądasz TVP. Zmień stację a usłyszysz o 70 bańkach na wybory kopertowe i braku winnych, o 20 domach Obajtka, 2 mld na propagandę telewizji, dwóch Mercedesach dla Rydzyka od bezdomnego i wielu innych. Co do historii na temat czasów PO to wtedy też żyłem i nie widziałem obrazków, które przedstawiasz. Robili błędy i za karę stracili władzę i teraz pora na pisiory
1 sie 2021 | 22:09
(Edytowany)
tv nie ogladam, zgłasza tvn założonej przez służby wrogie Polsce.
mam oczy i uszy, pamietam!
Wyborcy was skreślili, nie ja,
Cierpcie dalej, cierpienie uszlachetnia.
0
tv nie ogladam, zgłasza tvn założonej przez służby wrogie Polsce.
mam oczy i uszy, pamietam!
Wyborcy was skreślili, nie ja,
Cierpcie dalej, cierpienie uszlachetnia. Nie chcieliście ewolucji, to macie rewolucje która was wtrąbi z kopytami. No chyba, ze ludzie mądrzejszy od was cos zrobią.
Teraz maski wlot! I morda w kubel!
2 sie 2021 | 05:33
(Edytowany)
Serio tacy głupi i ślepi jesteście? Za PO VAT w ciągu 8 lat wzrósł o 20 mld zł, a za PiS w ciągu czterech o 60 mld, więc gdyby od 2008 r., podatki były ściągane tak jak po 2015 r., to o ile Polska i Polacy byliby bogatsi, bo pieniądze, które znikały poszły na rynek i wzrost PKB się podwoił przy redukcji długu o 8% przed pandemią i budżecie bez deficytu w 2020, a dopiero pandemia wymusiła zadłużenie o 10% czyli prawie o tyle co wcześniejsza redukcja. Śmieciówki zostały zlikwidowane i ustalona płaca minimalna w 2016 r., bo za PO do końca nie obowiązywała żadna i w fabrykach płacono po 6zł za h do końca 2015 r., co PiS zniósł natychmiast i bezrobocie było najniższe. Baltic Pipe, przekop Mierzei, CPK, Trójmorze, to są działania podmiotowego państwa, a walka toczy się o zamienienie go w eksploatowaną strefę wpływów, bo w III RP wydrenowano z kieszeni Polaków miliardy przechodzące w biliony. Orlen miał w jednym roku pandemii zyski takie jak za PO przez całe osiem lat!!!! W jeden rok, takie jak w osiem!!! Dociera coś?? Jasne, że nie, bo rydzyk ma mercedesy.
0
Serio tacy głupi i ślepi jesteście? Za PO VAT w ciągu 8 lat wzrósł o 20 mld zł, a za PiS w ciągu czterech o 60 mld, więc gdyby od 2008 r., podatki były ściągane tak jak po 2015 r., to o ile Polska i Polacy byliby bogatsi, bo pieniądze, które znikały poszły na rynek i wzrost PKB się podwoił przy redukcji długu o 8% przed pandemią i budżecie bez deficytu w 2020, a dopiero pandemia wymusiła zadłużenie o 10% czyli prawie o tyle co wcześniejsza redukcja. Śmieciówki zostały zlikwidowane i ustalona płaca minimalna w 2016 r., bo za PO do końca nie obowiązywała żadna i w fabrykach płacono po 6zł za h do końca 2015 r., co PiS zniósł natychmiast i bezrobocie było najniższe. Baltic Pipe, przekop Mierzei, CPK, Trójmorze, to są działania podmiotowego państwa, a walka toczy się o zamienienie go w eksploatowaną strefę wpływów, bo w III RP wydrenowano z kieszeni Polaków miliardy przechodzące w biliony. Orlen miał w jednym roku pandemii zyski takie jak za PO przez całe osiem lat!!!! W jeden rok, takie jak w osiem i dlatego jest taki hejt na Obajtka! Dociera coś?? Jasne, że nie, bo Rydzyk ma mercedesy.
2 sie 2021 | 05:47
(Edytowany)
Te 2mld na tv wymuszała ustawa i za PO na TVPO szły te same środki, tyle, że wtedy obóz ulegania wszelkim wpływom, był wspierwany przez wszystkie wpływy, do tego stopnia, że wysyłano Kulczyka, żeby załatwił zwolnienie redaktora Faktu za jeden nieprzychylny artykuł i likwidowano jeden głupi tygodnik opozycyjny po interwencji nocnej Graisa u Hajdarowicza, po którym nastąpiłło zwolnienie redaktora Lisickiego i odejście grupy dziennikarzy, którzy zostali wielkimi pisowcami, bo jako jedyni po latach rządów PO, PO krztzkowali yamiast nawija o niebeypiecye}stwie yamordzymu IV RP. A im wiksya propaganda przeciw PO, tym prawdziwsza.
0
Te 2mld na tv wymuszała ustawa i za PO na TVPO szły te same środki, tyle, że wtedy obóz ulegania wszelkim wpływom, był wspierwany przez wszystkie wpływy, do tego stopnia, że wysyłano Kulczyka, żeby załatwił zwolnienie redaktora Faktu za jeden nieprzychylny artykuł i likwidowano jeden głupi tygodnik opozycyjny po interwencji nocnej Graisa u Hajdarowicza, po którym nastąpiłło zwolnienie redaktora Lisickiego i odejście grupy dziennikarzy, którzy zostali wielkimi pisowcami, bo jako jedyni po latach rządów PO, PO krytykowali zamiast nawijac o niebezpieczenstwie zamordyzmu IV RP. A im wieksza propaganda przeciw PO, tym prawdziwsza.
1 sie 2021 | 21:25
0
Typowe dla wyborcy Superpartii. Co z tego, że teraz jest źle, ba wręcz gorzej jak było, co z tego, że kupuje chleb za 5zł, benzynę za 6zł i colę za 9zł. Ważne, żeby przypomnieć, że za PO... A może spróbować jakąś inną opcję? Świat nie kończy się na pis i po, ale co tam 500zł wpływa na Żuberki i Vicki to jazda!
1 sie 2021 | 22:16
(Edytowany)
a wolves prezydenta Bidena czy Trumpa?
Jak Biden, to masz co chciałeś.. i benzynę, i ocieplenie i chleb i swoja głupotę tez.
0
a wolves prezydenta Bidena czy Trumpa?
Jak Biden, to masz co chciałeś.. i benzynę, i ocieplenie, maseczki wirusa i chleb i swoja głupotę tez.
To nie koniec. Jesteście baranami wodzonymi za ryło
2 sie 2021 | 06:03
0
Dopiero w wyniku lockdawnu i zadłużenia inflacja w 2021 r., sięga 5%, a wcześniej była niższa niż za PO, mimo że pieniądze zamiast wypływać za granicę trafiły do ludzi poprzez 500+ i wzrost płac i nastąpił wzrost konsumpcji, co się przełożyło na nieosiągalny dla PO 5% wzrost PKB, to mimo to i wbrew kłamliwej propagandzie inflacja za PO była wyższa sumarycznie i dopiero ten rok, po pandemii, recesji i wpompowaniu 400mld za nic nie robienie podczas lockdawnu, napędziło inflację ponadprzeciętnie wyższą.
1 sie 2021 | 22:22
0
Jest skalamalem w gornym pose, to gdzie proszę mi wyjaśnić!
Niech pierwszy donaldzie syn rzuci kamieniem!
1 sie 2021 | 23:39
0
Taki dobrobyt za PiS, że mamy największa inflację i dług w historii. PO to szambo, ale PiS jeszcze większe. Przez tą kase i dobrobyt drukowanym pieniądzem niedługo będziemy druga Grecją lub Wenezuelą.
2 sie 2021 | 00:19
0
zaszczep sie BARANIE!
Jeszcze białoruski watek wprowadź tu z inflacja!
2 sie 2021 | 10:51
0
Mam dobrowolnie przyjąć trutkę ?? Oszalałeś. Zdychajcie sobie. Naucz się historii każda pandemia wygasa. A teraz to jest udawana pandemia. Na hiszpanke zmarło 50-100 mln ludzi i trwała rok, dwa. Na srovida zmarło raptem 4 mln ludzi hehehe ale mi pandemia raczej polityczna.
2 sie 2021 | 11:03
(Edytowany)
PO to zaszczepieni.
Przeczytaj wytyczne swoich zbawców.
Wstydź się, brudasie.
0
PO to zaszczepieni.
Przeczytaj wytyczne swoich zbawców.
Wstydź się, brudasie, promujesz dyrektywy Lukaszenki. Czyli kto chce to się szczepi a kto nie, to nie?
Za łeb cię po europejsku, zaprzańcu intelektualny, Kali!
Kołtun
2 sie 2021 | 13:42
0
Ale masz wyprany mózg Pisowcu. Masakra skoro tacy ludzie żyja to w Polsce nigdy nie będzie lepiej. Plandemia polityczna przez takich jak ty ma się dobrze. Na grype tez się szczepiłeś ? Pewnie nie hehe jełopo a teraz się szczepisz na szczep grypy
2 sie 2021 | 13:50
(Edytowany)
Kali. Co POd siebie z kiszki stolcowej wali.
Ktora wyprany mozg? Ja czy ty? Gdzie jest opozycja z mądrymi rozwiązaniami? ..w dupie w maskach siedzi!
Co Tusk zrobil z wami ? = Opuścił was za niemiecka kase w wybory. A wy dalej dunaldu, dunaldu.
Im szybciej wyzdychacie, tym lepiej dla was.
Ty nawet polskiego nicka nie masz i kibicujesz zainfekowanej kolorami muzułmańskiej drużynie. Popatrz na siebie, zafajdancu
0
Kali. Co POd siebie z kiszki stolcowej wali.
Kto ma wyprany mozg? Ja czy ty? Gdzie jest opozycja z mądrymi rozwiązaniami? ..w dupie w maskach siedzi! i Brauna POucza
Co Tusk zrobil z wami ? = Opuścił was, POtworki za niemiecka kase w wasze „wygrane” wybory ze Schetyna w dziupli i Budkami po bokach tej dziupli. A wy dalej dunaldu, dunaldu.
Im szybciej wyzdychacie, kołtuny , tym lepiej dla was.
Ty nawet polskiego nicka nie masz i kibicujesz zainfekowanej kolorami muzułmańskiej drużynie. Popatrz na siebie, Kali.
2 sie 2021 | 14:32
0
Jaki z ciebie jest burak. W którym komentarzu napisałem , że jestem za PO czy za kimś innym ? Baranie . Wszystko co robi PiS robi w sprzeczności z logicznym mysleniem. Pewnie jestes beneficjentem 500+ z moich podatków i tak ich bronsiz
2 sie 2021 | 15:26
(Edytowany)
No tak…
Za PO jak pieniądze ginęły w przekrętach WAT to tez mówiłeś, ze ….PIS to debile?
Singiel z podatkami? Założę, sie ze G nie podatki płacisz.
Po co tu przlazisz, walesowicz? Moj pierwszy post. Gdzie tam mowie nieprawdę?
Wogule nie odpowiadaj, masz trudności z logicznym myśleniem.
0
No tak…
Za PO jak pieniądze ginęły w przekrętach WAT to tez mówiłeś, ze ….PIS to debile?
Cebularz z podatkami? Założę, sie ze G nie podatki płacisz.
Po co tu przlazisz, walesowicz? Moj pierwszy post.= Gdzie tam mowie nieprawdę?
Wogule nie odpowiadaj, masz trudności z logicznym myśleniem, byś przeczytał moj pierwszy post i byś się zastanowił
„Zastanowił”
2 sie 2021 | 16:52
0
Jezu człowieku jaki ty jestes ograniczony . Ty tylko widzisz PO i PiS. PiS rujnuje teraz Polskę zamykaniem gospodarki i tarczami które biora tylko kolesie swoi. Za niedłgo będziesz płacił po 10 zł za chleb i cukier, i przesiadziesz się na rower jak benzyna wystrzeli do 8 zł
2 sie 2021 | 19:58
(Edytowany)
Ja nie jestem za prezesem uwiązany nienawiścią jak wy. Jest gostek a jutro go nie będzie/ Was laczy nienaiwsc do prezesa. jak Kargula z Pawlakiem i tylko to sie liczy. Prezesa nie będzie, będziecie darli koty miedzy soba. Dowodem sa tu twoje "wtrynty" bezsensowne typu 500plus.
Ludzie bez takich jak ty wiedza, ze PiS to nie swieci ..ale i tez najlepszy stateczny rząd jaki do tej pory istniał z ta komunistyczna konstytucja która chce obalić UE.
Ponadto
Prezes gowno ma do gadania w światowej Depresji.
Jak masz pomysły to idź do parlamentu do swoich tajemniczych klaunów.
Juz mam dosyć halowych kontaktów z toba Beda wybory, tam sie sprawdź.
-------
Jak chcesz następny temat powalczyć juz sam ze soba to mam takie zdanie, ze jedynym rozwiązaniem jest wariant Lukaszenki. Wyjsc z UE i sie próbować izolować jak Białoruś. Moze za tym by kto poszedł z UE? Czyli polski exit z UE podobnie jak UK. Przypomnę, ze Islandia ogłaszała bankructwo i nic temu krajowi nie zrobiono!
Niestety sytuacja polityczna nie jest dobra ku temu bo Biden (czytaj jakaś szajka/mafia) jest na stolcu .
Ogólnie wszyscy czekaja az złodzieje z FEDu cos postanawia z wami.
Radze słuchać co mówił i kiedzy bandzior Clauss Schwab.
Ostanie posunięcia filantropijne B Gatesa wskazuje, ze skupuje ziemie rolna i nic na niej nie robi...a Afryka wszak głoduje...wiec filantrop?
Szykuje sie nowe jedzenie dla gawiedzi typu pasza dla zwierząt o tajemniczym składzie obłożona patentami. Będziesz może jeszcze za swojego życia to wpierdalal jak swiniakl a twoje dzieci to juz napewno.
Na wszystko można w jakiś sposób wpływać przepisami. Wystarczy mieć "rząd" pod butem.
Orwell. Prawda?
A ja jestem nienormalny?
2 lata temu jak by ci powiedziano, ze po ulicy nie będziesz mogl chodzić jak człowiek bez zaczepiania ze strony policji, to co bys powiedział?
-Wariat?
===
Juz wam zmieniono w głowach. Zrecie sie miedzy soba.
To była socjotechniczna zagrywka na spokojna Europe.
nawieźć szrotu kolorowego, tęczowych wyzwolić i napawać duma, wlec do domów z państwem i poroznic z durnymi liberałami to wszystko, stara cywilizacje zdeptać! dorzucić nowy model rodziny = 2 plus 2. Czyli dwa geje i dwa psy. Psa nie można uderzyć!
Narazie Tusk siedzi cicho. jak mu zapłacą to sie odezwie.
0
Ja nie jestem za prezesem uwiązany nienawiścią jak wy. Jest gostek a jutro go nie będzie/ Was laczy nienaiwsc do prezesa. jak Kargula z Pawlakiem i tylko to sie liczy. Prezesa nie będzie, będziecie darli koty miedzy soba. Dowodem sa tu twoje "wtrynty" bezsensowne typu 500plus.
Ludzie bez takich jak ty wiedza, ze PiS to nie swieci ..ale i tez najlepszy stateczny rząd jaki do tej pory istniał z ta komunistyczna konstytucja która chce obalić UE. i narzucić swoje
Ponadto
Prezes gowno ma do gadania w światowej Depresji.
Jak masz pomysły to idź do parlamentu do swoich tajemniczych klaunów.
Juz mam dosyć bezsensownych kontaktów z toba Beda wybory, tam sie sprawdź.
-------
Jak chcesz następny temat powalczyć juz sam ze soba to mam takie zdanie, ze jedynym rozwiązaniem jest wariant Lukaszenki. Tak, tego palanta który lawiruje miedzy Rosja a UE.
Należy Wyjsc z UE i sie próbować izolować jak Białoruś. Moze za tym by kto poszedł z UE? Czyli polski exit z UE podobnie jak UK. Przypomnę, ze Islandia ogłaszała bankructwo i nic temu krajowi nie zrobiono!
Niestety sytuacja polityczna nie jest dobra ku temu bo Biden (czytaj jakaś szajka/mafia) jest na stolcu .
Ogólnie wszyscy czekaja az złodzieje z FEDu cos postanawia z wami.
Radze słuchać co mówił i kiedy bandzior Clauss Schwab.
Ostanie posunięcia filantropijne B Gatesa wskazuje, ze skupuje ziemie rolna i nic na niej nie robi...a Afryka wszak głoduje...wiec filantrop?
Szykuje sie nowe jedzenie dla gawiedzi typu pasza dla zwierząt o tajemniczym składzie obłożona patentami. Będziesz może jeszcze za swojego życia to wpierdalal jak swiniakl a twoje dzieci to juz napewno.
Na wszystko można w jakiś sposób wpływać przepisami. Wystarczy mieć "rząd" pod butem.
Orwell. Prawda?
A ja jestem nienormalny?
2 lata temu jak by ci powiedziano, ze po ulicy nie będziesz mogl chodzić jak człowiek bez zaczepiania ze strony policji, to co bys powiedział?
-Wariat?
===
Juz wam zmieniono w głowach. Zrecie sie miedzy soba.
To była socjotechniczna zagrywka na spokojna Europe.
nawieźć szrotu kolorowego, tęczowych wyzwolić i napawać duma, wlec do domów z państwem i poroznic z durnymi liberałami to wszystko, stara cywilizacje zdeptać! dorzucić nowy model rodziny = 2 plus 2. Czyli dwa geje i dwa psy. Psa nie można uderzyć!
Narazie Tusk siedzi cicho. jak mu zapłacą to sie odezwie.
2 sie 2021 | 06:30
0
Kłamiesz. Przed pandemią dług został zredukowany do 52% PKB, poziomu nieosiągalnego za PO i gdyby za PO wybuchła pandemia żadna tarcza antykryzysowa i wpompowanie 400 mld nie byłoby możliwe, bo oni brali maksa, czyli tyle na ile pozwalał konstytucyjny próg plus kreatywan księgowość. W wyniku pandemii nastąpił wzrost zadłużenia w ramach działań antykryzysowych, bo wcześniej nastąpiła redukcja tego długu.
2 sie 2021 | 10:49
0
Zdajesz sobie sprawę, że PiS wprowadza komunę i wyciera sobie dupę konstytucją ? Takiego państwa bezprawia chcesz ?
2 sie 2021 | 13:56
(Edytowany)
Ta masz pojęcie o komunie i konstytucji. Ale jak plandemia, to Grzegorz Braun, a jak konstytucja to elyta i TVN. Widzę ze chłoniemy antypis równo ze wszystkich stron:)
0
Ta masz pojęcie o komunie i konstytucji. Ale jak plandemia, to Grzegorz Braun, a jak konstytucja to elyta i TVN. Widzę ze chłoniemy antypis równo ze wszystkich stron:) Chyba że chodzi o łamanie lockdawnem, jak tam Braun co chwila wrzeszczy, ale to to łamanie miało większość konstytucyjną.:)
2 sie 2021 | 14:31
(Edytowany)
Nie można ograniczać wolności obywateli na widzimisie prezesa i mateuszka kłamczuczka. Oni robią wszystko wbrew logice. Żaden tvn i tvp nie oglądam tego syfu. Zdajesz sobie sprawę, ze te testy pcr na covida to lipa i pokazuja wyniki fałszywie pozytywne ??
0
Nie można ograniczać wolności obywateli na widzimisie prezesa i mateuszka kłamczuczka. Oni robią wszystko wbrew logice. Żaden tvn i tvp nie oglądam tego syfu. Zdajesz sobie sprawę, ze te testy pcr na covida to lipa i pokazuja wyniki fałszywie pozytywne ?? Kiedys ta darmowa kasa sie skończy a ty bedziesz musiał isc do pracy nierobie
2 sie 2021 | 10:50
(Edytowany)
To są ludzie zainfekowani.
Generacja takich którzy z faktami będą się bili aż do upadłego.
Zmarnowana degeneracja zainfekowana europejskim socjalizmem. Tworzą kolka, plują do środka bo Kaczor to wróg i koniec.
Musza wymrzec..
Mam kolegów takich.
Nie pogadasz.
„Argument” jednego z takich: Bo ten Kaczyński chce ocalić Polskę i zostać zbawicielem narodu.
- jakaś zazdrość przez nich przebija i nienawiść genetyczna.
——
Nie jestem z partii kaczora.
Najbliżej mi poglądowo (nie wszystko) do żurnalisty Ziemkiewicza.
0
To są ludzie zainfekowani.
Generacja takich którzy z faktami będą się bili aż do upadłego.
Zmarnowana degeneracja zapakowana w głowy europejskim socjalizmem. Słowo socjalizm unikają zaprzańcy. Tworzą kolka, plują do środka bo Kaczor to wróg i koniec.
Musza wymrzec..
Mam kolegów takich.
Nie pogadasz.
„Argument” jednego z takich po studiach wydział elektryczny Białystok lata 90… Bo ten Kaczyński chce ocalić Polskę i zostać zbawicielem narodu.
Inny po Inżynierii Środowiska
„Bo ty nie jesteś tutaj i się nie znasz”
- jakaś zwierzęca zazdrość przez nich przebija i nienawiść genetyczna.
——
Nie jestem z partii kaczora.
Najbliżej mi poglądowo (nie wszystko) do żurnalisty Ziemkiewicza.
1 sie 2021 | 21:40
(Edytowany)
I właśnie przez takich planktonów u was w Polsce nic się nie zmienia i się nie zmieni, jedni drugim wypominają rydzyków, ambergoldy z ucieczką rudego niemca, ośmiorniczki, miliony sasina :) żryjcie się dalej na meczychach i głosujcie dalej na przemien na postkomunistyczne po-pis w różnych nazwach. Oni dalej sobie w kuluarach będą jadać razem kolacyjki, dogadywać się i was j...ać aż miło niezależnie od opcji. :) / Polando Emigrante, duma z pochodzenia, wstyd za polityków.
0
I właśnie przez takich planktonów u was w Polsce nic się nie zmienia i się nie zmieni, jedni drugim wypominają rydzyków, ambergoldy z ucieczką rudego niemca, ośmiorniczki, miliony sasina :) żryjcie się dalej na meczychach i głosujcie dalej na przemien na postkomunistyczne po-pis w różnych nazwach. Oni dalej sobie w kuluarach będą jadać razem kolacyjki, dogadywać się i was j...ać aż miło niezależnie od opcji. :) / Polando Emigrante, duma z pochodzenia, wstyd za polityków i łatwiowiernych głupich ludzi.
1 sie 2021 | 22:14
0
co ma sie zmienić? co tam gdaczecie?
glosowałeś za wejściem do socjalistycznej unii za Kwaśniewskiego?
paranoicy!
1 sie 2021 | 19:21
0
Jeżeli na Białorusi są już nagłówki mówiące o niej jako o zdrajcy ojczyzny to wiadomo że powrót oznacza więzienie i z góry zagwarantowany wyrok skazujący.

Żal dziewczyny, mam nadzieję że nie pozwolą nikomu z tajnych służb białoruskich które bankowo są tam na miejscu się do niej dobrać.
1 sie 2021 | 19:25
0
Panie "redaktorze" wypadało by przeczytać tekst przed publikacja bo tyle literówek oznacza calkowity brak szacunku do czytelnika.
1 sie 2021 | 20:16
0
A MKOL udaje,że nie widzi.
FIFA udaje,że nie widzi i daje mistrzostwa Rosji i Katarowi.
I jeszcze każe klękać przed meczami
1 sie 2021 | 20:44
0
a co mają widzieć? to jest polityka - niektórzy "polscy" polityce też krzyczeli że w polsce łamią konstytucję i w ogóle że bezprawie i jakoś niezbyt byś sie pewnie ucieszył jakby unia na nas z tego powodu napadła? więcej - aktualnie rząd wymyślił sobie "spis powszechny" za odmowe udziału w którym mogą cie nawet wsadzić do paki - ot taką mamy demokrację, ale łukaszenki to się chętnie czepiamy
1 sie 2021 | 20:02
0
Całe te igrzyska to jest skandal i kompromitacja. Dzień w dzień jakieś krzywe akcje, a to sędzia źle instruował, a to ktoś nie może startować, a to ktoś musi wracać, a to facet startuje w żeńskiej konkurencji. Publiczności nie ma chyba że ktoś jest znany, bogaty i/lub pełni ważną funkcję w państwie bo takich ludzi jak widać korona omija.

Takich jaj na igrzyskach jeszcze nie było, to ma mało wspólnego ze sportem. Nawet część sportowców już olewa sprawę pokonywania barier i prób udowodnienia że jest się najlepszym na świecie jak pokazał dzisiejszy skok wzwyż.
1 sie 2021 | 19:46
0
A Wilk i reszta półgłowków z konfederacji i tak powie, że na Białorusi jest większa wolność niż w Polsce
1 sie 2021 | 21:11
0
W normalnych panstwach za zdrade dostaje sie stryczek, ewentualnie dlugie odsiadki. Oczywiscie polinska ambasada juz sie kompromituje i laduje w cudze sprawy, lajdaki - renegaci. Wyobraz sobie, ze te wszystkie Kaczynskie, Tuski czy inne wsciekle wiedzmy, leca do wiezienia za plucie na Polske i Polakow. Niestety w demokratycznym gnoju normalnosc nie ma prawa bytu. Szabosngoje nie kumaja co sie dzieje.
1 sie 2021 | 21:22
(Edytowany)
co ty kmiotku piszesz, przecież sprawa tak Ukrainy jak i Białorusi to również nasza sprawa bo są to tereny nizinne przez które z łatwością przetaczały się różne armie Europy, tzw. pomost bałtycko-czarnomorski, mający dla nas strategiczne znaczenie. O ile o Kijów powinniśmy być spokojni tak Białoruś z kołchoźnikiem u władzy stanowi dla nas zagrożenie, bo jego jednym rozporządzeniem tysiące rosyjskich sałdatów może stanąć pod naszymi granicami.
0
co ty kmiotku piszesz, przecież sprawa tak Ukrainy jak i Białorusi to również nasza sprawa bo są to tereny nizinne przez które z łatwością przetaczały się różne armie Europy, tzw. pomost bałtycko-czarnomorski, mający dla nas strategiczne znaczenie. O ile o Kijów powinniśmy być spokojni tak Białoruś z kołchoźnikiem u władzy stanowi dla nas zagrożenie, bo jego jednym rozporządzeniem tysiące rosyjskich sałdatów może stanąć pod naszymi granicami.

p.s. a jedynym zdrajcą narodu białoruskiego i Białorusi jest sam kołchoźnik Łukaszenko który zlikwidował białoruskie barwy i herb, a zastąpił postsowieckimi potworkami. no i to za jego sprawą pomyślnie rusyfikowano białorusinów piętnując wszelkie próby rozpowrzechniania białoruskiej mowy.
2 sie 2021 | 00:20
0
Bydlaku! W ogole nie kumasz co sie dzieje. Bez Lukaszenki Bialorus upadnie jak kraina U. Na szczescie prezydent jest na tyle ogarniety, ze dzielnie walczy z tymi lewackimi kolchozniczo-demokratycznymi bojowkami. Czytasz za duzo makulatury. Doucz sie, ignorancie.
2 sie 2021 | 07:35
0
Masz rację, lewactwo Brukselskie miesza na Białorusi i glupich podpuszcza, a marszałek Karczewski z PiS sam mówił, że Badka to spoko koleś co dba o kraj. Teraz jest zmiana narracji bo rząd musi gadać jak lewacka unia.
4 sie 2021 | 22:53
0
niezły przygłup z ciebie. dlaczego nie mieszkasz w Mińsku? xd
4 sie 2021 | 23:07
0
Wszystko w swoim czasie, poliniaku.
6 sie 2021 | 12:55
(Edytowany)
no kiedy? pierdolisz jak baba na targu, a wolisz mieszkać w zachodnim świcie, a nie w sowieckim kołchozie.
0
no kiedy? pierdolisz jak baba na targu, a wolisz mieszkać w zachodnim świcie, a nie w sowieckim kołchozie. i że taka kurewka jak ty ma tyle plusów xd pluję na ciebie.
6 sie 2021 | 20:19
0
To przez takich idiotow jak ty, ketynie, nigdy nie bedzie normalnie. Szabesgnoju.
7 sie 2021 | 10:02
0
Białoruś obok Ukrainy to jeden z ważniejszych elementów bezpieczeństwa RP gdyż leżą na pomoście Bałtycko-Czarnomorskim gdzie armie wchodzą jak w masło i potrzebna jest głębia strategiczna. Dlatego w naszym interesie jest demokratyczna Białoruś na wzór zachodni, a nie sowiecki kołchoźnik który ściąga armię FR pod granice z Polską, zakazał używać białoruskich barw narodowych i konsekwentnie blokował wszelkie przejawy renesansu białoruskiej mowy sprawnie rusyfikując własny naród.
Wolałbym 100 Białorusinów niż takiego kacapskiego pożyteczngo idiotę jak ty, mam nadzieję że się przeprowadzisz do Mińska.

Ciekawe jakbyś piał jakby ktoś zniósł polski hymn, herb, nasze barwy narodowe i traktował je jako symbole faszystowskie. Oraz faworyzował rosyjski język ponad polski. Pewnie byłbyś zadowolony? xD a takie rzeczy dzieją sie na Białorusi.
7 sie 2021 | 11:46
0
Glupi idioto, bez Lukaszenki Bialorus straci swoja niezaleznosc i zostanie wciagnieta przez zachodnia demonokracje jak kraina U. Bez wolnej Bialorusi Polska bedzie calkowicie wciagnieta. A niezalezna Bialorus gwarantuje tylko taki maz stanu jak prezydent Lukaszenka, ty ignorancie. Do lektury faktow!
9 sie 2021 | 10:02
0
Jaki ty jesteś kretyn jebany to mała głowa. Białoruś nie jest niezależna bo Łukaszenko zaprzepaścił zmiany polityczne na początku lat 90.
Rusyfikował naród, niszczył wszelkie przejawy białoruskiego języka, wpuścił ruski mir do kraju jak alfons klientów do burdelu. Niszczy małe i średnie przedsiębiorstwa, pałuje ludzi na ulicach, likwiduje przeciwników politycznych pozbawiając ich życia, nakłada ogromne kary finansowe na niezależnych dziennikarzy, straszy ludzi możłiwością szykan wymierzonych w ich członków rodziny, zamyka w aresztach ludzi którzy krytycznie komentowali na Telegramie jego władzę. Likwiduje niezależne media mające krytyczne zdanie na temat jego rządów, w mediach publicznych jego klakierzy pseudodziennikarskie obrażają opozycjonistów i pokazują ich wizerunki na tle pstryczka.
Żadna gówniana kremlowska gadzinówka nie jest w stanie rozsądnych ludzi przekonać że jest inaczej. Tylko głąb totalny tego nie widzi, z mojej strony to koniec wątku bo konstruktywniej byłoby gadać z psem niż z tobą xD
9 sie 2021 | 20:35
0
Co za skonczony matol. Chlopcze, skad zes wzial te rewelacje? Z 'bravo girl'? Badz idiota w swoim domu, ale nie kompromituj sie publicznie tymi wysrywami.
10 sie 2021 | 13:17
0
Śmierdzisz kacapską onucą, brak ci argumentów głąbie.
10 sie 2021 | 23:07
0
Nie zesraj sie, zidiocialy amerykanski szabesgnoju. Dlaciebie jest albo Rosja, albo zachod, nie? Polityke prowadzi sie wielowektorowo- skonczony baranie. Do ksiazek!
11 sie 2021 | 10:31
0
Nie ma wielowektorowości w polityce Białorusi kurewko jebana. Łukaszenko sprzedał swój kraj i naród kacapom, a naród Białoruski ma wyjebane w ruskiego mira co pokazuje na ulicach swoich miast. Kiedy przeprowadzasz się do Mińska lub Moskwy śmierdzielu?
11 sie 2021 | 21:58
0
Nie jestem twoja matka, zebys tak do mnie mowil, smieciu. Do nauki, tumanie.
1 sie 2021 | 19:08
0
Nie przeszła wymaganej liczby testów antydopingowych w trakcie sezonu, a pojechała na IO? A tak w ogóle to powinna być świadoma, że za powiedzianą prawdę o tym reżimowym prywatnym folwarku Tffukaszenki będzie miala przechlapane. Brawa za odwagę, ale teraz będzie musiała się kitrać po innych państwach.
1 sie 2021 | 19:18
0
jakich innych do nas ją wezma jak jebanych ukraincow tak caly wschod tu sprowadzają , w koncu sie ruski wkurwia to sie bedą jebane poselskie kurwy prosiły wszystkiuch dookoła po pomoc .
1 sie 2021 | 23:23
0
Łatwo jest krytykować obcy kraj. Byłeś kiedyś na Białorusi, robiłeś zakupy w ich sklepach? Jadłeś obiad w Mińskiej restauracji? Czy czerpiesz wiedzę z mainstremowych mediów? U nas prywatny folwark kwitnie od Magdalenki, Tusk i Kaczory obaj byli w Magdalence czy któraś partia coś poprawiła w naszej ojczyźnie od 1989 roku ? Gdzie masz wolność w naszym kraju?
2 sie 2021 | 09:36
0
Głupim gojom nie wytłumaczysz. Oni myślą, że Ci renegaci z popisu czyms się różnią. Demokratyczny motłoch.
1 sie 2021 | 19:50
0
Zawsze może poprosić o azyl .
2 sie 2021 | 00:37
0
Nie dadza jej bo jest biala.
1 sie 2021 | 20:12
0
Prezydencie Andrzeju Dupo, sprowadź ją do Polski i daj azyl!
1 sie 2021 | 22:38
0
Wiem, że niektórzy nigdy się nie nauczą, ale mam nadzieję, że jednak część zapamięta i to wydarzenie, dorzucając jeszcze kamyczek do swojej wiedzy o tym, czym jest współczesne jedynowładztwo. Można nie lubić demokracji, ma ona zaiste wiele wad, ale nie da się nie widzieć, że w epoce tak dużych ambicji mas demokracja jest jedynym wyjściem - chyba że do koryta dorwie się mafia. Jak na Białorusi, jak w Rosji. W Polsce, jak zwykle, mamy stadium przejściowe między zachodem i wschodem - ni to mafię, ni to władzę ludu. I żyje się tu nieco lepiej niż za wschodnim kordonem. Kto wie, może na następnych igrzyskach dziewczyna pobiegnie w polskich barwach? Choć pewnie to dla niej zbyt niebezpieczne.
1 sie 2021 | 23:26
0
Jaka Demokracja, człowieku polityk jest jak aktor, żeby polityka była choć trochę obiektywna to każdy z nich powinien wychodzić w kombinezonie reklamowym jak kierowcy F1, żebyś widział których korporacji interesy reprezentuje
2 sie 2021 | 18:06
0
Nie wszyscy politycy reprezentują korporacje. Poza tym, jaka by demokracja nie była, ma walor stabilizujący i mechanizmy kontroli uniemożliwiające zachowania takie, jakie są udziałem reżimów. Porównaj sobie to wydarzenie z sytuacją w Polsce - gdyby któryś z naszych polityków zareagował taką agresją na krytykę ze strony sportowca, przestałby istnieć publicznie. A na Białorusi jest dokładnie na odwrót. Chciałbyś żyć w takim systemie?
1 sie 2021 | 21:28
0
A najśmieszniejsze (czy może raczej najsmutniejsze) jest to, że nic kompletnie z tym nie będzie zrobione. Zawodniczce grozi więzienie za krytykę systemu, jest ok, ale niech ktoś się krzywo spojrzy na murzyna, czy geja, to IIIWŚ wybuchnie następnego dnia.
1 sie 2021 | 23:14
0
... jesli jest bezpieczna i Polska ambasada ma sie nia zajac... to dobre wiesci. Szkoda mi tej dziewczyny. Walczy o wolnosc a na Bialorusi rzadzi... tyrania !!! Jesli obala Lukaszenke to narod z Bialorusi odetchnie z ulga. A skoro on przywrocil kare smierci na Bialorusi... czyli sobie zgotowal ten los
0
Po co robić jeszcze Igrzyska Olimpijskie?
1 sie 2021 | 22:07
(Edytowany)
A ludzie mówią że PiS i Jarek to dyktatura. Trzeba chyba nie wiedzą co to jest. U nas strajkują a tam by im dali strajkować. No ale to co się dzieje na Białorusi to szkoda słów.
0
A ludzie mówią że PiS i Jarek to dyktatura. To chyba nie wiedzą co to jest. U nas strajkują a tam by im dali strajkować. No ale to co się dzieje na Białorusi to szkoda słów.
1 sie 2021 | 21:07
0
Ciekawe co na to Witold Bańka
1 sie 2021 | 22:03
0
Parodia nie igrzyska.
2 sie 2021 | 01:04
0
Szkoda dziewczyny, że żyje w kraju gdzie rządzi dyktator Łukaszenko który notorycznie łamie prawa człowieka.
1 sie 2021 | 21:13
0
Kołchoźnik Łukaszenko nie ma wstydu. Prawda jest taka że nie doszło do większych zmian na Białorusi bo białoruski naród protestował zbyt cywilizowanie (wolałbym tych młodych Białorusinów i Białorusinki chcących wolności niż starych pisowskich pierdzieli którym bliżej do postsowickiego zamordyzmu), ale i tak szacun bo były to bezprecedensowe wydarzenia. Jednak niestety musi dojść do czegoś w rodzaju Majdanu jak na Ukrainie, gdzie dochodziło do regularnej bitwy z siłami "porządkowymi". Ale zważywszy na to że od pomarańczowej rewolucji z 2004 do Majdanu minęła równa dekada, tak przypuszczam że i w tym przypadku kołchoźnik porządzi max 10 lat i spadnie ze stołka, chyba że wykituje do tego czasu.
1 sie 2021 | 22:29
0
Obawiam się, że Majdan trudno będzie powtórzyć w Mińsku. Baćka ma skuteczniejszą bezpiekę i nie cofnie się przed najgorszym.
1 sie 2021 | 21:11
0
Białoruś powinno się dawno już zaorać i rozdać pomiędzy ich sąsiadów.
2 sie 2021 | 00:42
0
Taa, te komuchy z komitetu olimpijskiego jej pomoga. Motyla noga ...
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI