Wielki talent wybrał Real Madryt. Poinformował kolegów z drużyny o chęci odejścia do "Królewskich"

Wielki talent wybrał Real Madryt. Poinformował kolegów z drużyny o chęci odejścia do "Królewskich"
Christophe Saidi/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 24 maj 2022 | 17:40
Real Madryt jest coraz bliżej dopięcia głośnego transferu. Barwy "Królewskich" reprezentować chce Aurelien Tchouameni. Jak informuje Julien Maynard z francuskiego "Telefoot", pomocnik poinformował już o tym kolegów z AS Monaco.
Przez długi czas celem numer jeden w wypadku "Los Blancos" było sprowadzenie Kyliana Mbappe. Francuz w ostatniej chwili zmienił jednak zdanie i zdecydował się na podpisanie nowej umowy z PSG.
Dalsza część tekstu pod wideo
To sprawiło, że mistrzowie Hiszpanii musieli zmienić plany na letnie okienko. Obecnie skupiają się na pozyskaniu innego reprezentanta Francji, Aureliena Tchouamieniego.
Piłkarzem AS Monaco poważnie interesował się także Liverpool. Wygląda jednak na to, że pomocnik trafi jednak do stolicy Hiszpanii, jeśli tylko do porozumienia dojdą oba kluby.
Jak donosi Julien Maynard z francuskiego "Telefoot", sam piłkarz podjął już ostateczną decyzję ws. przyszłości. Poinformował kolegów z AS Monaco, że w przyszłym sezonie zamierza grać w Madrycie.
Teraz "Królewscy" powinni przystąpić do negocjacji z zespołem z Ligue 1. Będą musieli jednak wyłożyć bardzo duże pieniądze, aby dopiąć całą transakcję tego lata.
Jak informuje Fabrizio Romano, suma transferu ma być zdecydowanie wyższa niż sugerowane przez część mediów 50 milionów euro. Niemiecki "Transfermarkt" wycenia Tchouameniego na 40 milionów.\
Źródło: Julien Maynard/Fabrizio Romano