Wielkie emocje w meczu Manchesteru City z Tottenhamem! Kluczowa analiza VAR w doliczonym czasie! [WIDEO]

CosminIftode/Shutterstock
Manchester City zremisował z Tottenhamem 2:2 w szlagierze drugiej kolejki Premier League.
Manchester City objął prowadzenie w 20. minucie. Świetnie w pole karne dośrodkował Kevin De Bruyne, a celnym strzałem głową popisał się Raheem Sterling.
Tottenham doprowadził do wyrównania trzy minuty później. Erik Lamela opanował piłkę w tłoku w środku pola i chytrym strzałem z ponad 20 metrów zaskoczył Edersona. Był to jedyny strzał gości w pierwszej połowie!
W 34. minucie Manchester City strzelił drugiego gola. Znów asystę na swoje konto zapisał De Bruyne, a piłkę do bramki wpakował Sergio Aguero.
Goście strzelili wyrównującego gola w 56. minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Lamela, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Lucas Moura i strzałem głową wbił do bramki. Brazylijczyk na boisku pojawił się niespełna pół minuty wcześniej. Tottenham miał do tego momentu stuprocentową skuteczność - oddał dwa strzały i strzelił dwa gole.
Gospodarze do końca meczu posiadali zdecydowaną przewagę, ale długo nie potrafili udokumentować jej golem. Piłka do bramki Tottenhamu wpadła dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Umieścił ją w niej Gabriel Jesus, ale jego gol ostatecznie nie został uznany. Aymeric Laporte, który asystował przy trafieniu Brazylijczyka, zagrał piłkę ręką.
Piłkarze Josepa Guardioli mogą mieć pretensje do siebie, bo nie wykorzystali olbrzymiej przewagi. Przez cały mecz oddali aż 30 strzałów. Tottenham próbował tylko trzy razy - wystarczyło mu to do zdobycia punktu.
Kamil Kaczmarek17 Aug 2019 · 20:26