Wisła Kraków rozbita na własnym stadionie. Piłkarz Wisły Płock strzelił gola nożycami [WIDEO]

Krzysztof Porębski / Press Focus
Kolejny fatalny mecz Wisły Kraków. "Biała Gwiazda" przegrała u siebie z Wisłą Płock 0:3.
Goście dwa gole strzelili już w pierwszej połowie. W 8. minucie do siatki trafił Uryga, który w przeszłości wiele lat spędził w zespole z Krakowa.
Tuż przed przerwą trafienie dla drużyny Radosława Sobolewskiego zaliczył Damian Michalski. Zawodnik gości wykorzystał niepewne wyjście z bramki Lisa.
Wisła Płock w drugiej połowie kontrolowała przebieg gry. Wynik ustaliła wynik w 71. minucie. Miękko w pole karne dośrodkował Tuszyński, a pięknym strzałem nożycami piłkę do bramki wbił Rasak.
Wisła Kraków po czterech kolejkach ma na koncie zaledwie dwa punkty. Zespół z Płocka dzięki wygranej powiększył swój dorobek do pięciu oczek.
Marcin Karbowski18 Sep 2020 · 22:30