Wisła Kraków rozbita na własnym stadionie. Piłkarz Wisły Płock strzelił gola nożycami [WIDEO]

Krzysztof Porębski / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 18 wrz 2020 | 22:30
Kolejny fatalny mecz Wisły Kraków. "Biała Gwiazda" przegrała u siebie z Wisłą Płock 0:3.
Goście dwa gole strzelili już w pierwszej połowie. W 8. minucie do siatki trafił Uryga, który w przeszłości wiele lat spędził w zespole z Krakowa.
Tuż przed przerwą trafienie dla drużyny Radosława Sobolewskiego zaliczył Damian Michalski. Zawodnik gości wykorzystał niepewne wyjście z bramki Lisa.
Wisła Płock w drugiej połowie kontrolowała przebieg gry. Wynik ustaliła wynik w 71. minucie. Miękko w pole karne dośrodkował Tuszyński, a pięknym strzałem nożycami piłkę do bramki wbił Rasak.
Wisła Kraków po czterech kolejkach ma na koncie zaledwie dwa punkty. Zespół z Płocka dzięki wygranej powiększył swój dorobek do pięciu oczek.

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start

Dyskusja 5

19 wrz 2020 | 00:16
0
🤣🤣🤣
18 wrz 2020 | 23:39
Przyznam, że sędzia - klasa top! Nie dał się nabierać na byle upadki, karnego którego Szot chciał wymusić nie podyktował, szacun Panie Danielu, a nigdy mi się nie zdarzyło komplementować arbitra.
0
18 wrz 2020 | 22:57
Pierwszy raz oglądałem mecz Wisły na żywo w tym sezonie i to co zobaczyłem to był antyfutbol w wykonaniu Wisły. ten zespół albo gra przeciw swojemu trenerowi albo jest kompletnie nie przygotowany do rozgrywek. Przez cały mecz nie zobaczyłem jednej składnej akcji zakończonej celnym strzałem na bramkę . " popisy niektórych zawodników Wisły wywoływały salwy śmiechu na trybunach i to jest najlepszy komentarz do tego meczu.
0
Pierwszy raz oglądałem mecz Wisły na żywo w tym sezonie i to co zobaczyłem to był antyfutbol w wykonaniu Wisły. Ten zespół albo gra przeciw swojemu trenerowi albo jest kompletnie nie przygotowany do rozgrywek. Przez cały mecz nie zobaczyłem jednej składnej akcji zakończonej celnym strzałem na bramkę ; Popisy niektórych zawodników Wisły wywoływały salwy śmiechu na trybunach i to jest najlepszy komentarz do tego meczu.
18 wrz 2020 | 22:34