Włoska legenda stanęła w obronie Piotra Zielińskiego. Ostre słowa pod adresem Napoli. "Nie można go odpuścić"

Włoska legenda stanęła w obronie Piotra Zielińskiego. Ostre słowa pod adresem Napoli. "Nie można go odpuścić"
Alessandro Garofalo/LaPresse/Pressfocus
Piotr Zieliński został skreślony przez Napoli z kadry na Ligę Mistrzów. "Azzurrich" kompletnie nie rozumie Ciro Ferrara. Legendarny włoski piłkarz mocno krytykuje działania Aurelio De Laurentiisa.
Reprezentant Polski nie przedłuży umowy z obecnym klubem. Jego aktualny kontrakt wygasa już w czerwcu tego roku. Pomocnik zdecydował się na zmianę otoczenia.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wszystko wskazuje na to, że podpisze kontrakt z Interem Mediolan. Wszystkie formalności mają zostać dopięte już w tym miesiącu. Warunki kontraktu zostały praktycznie ustalone.
Zieliński został przez Napoli skreślony z kadry na Ligę Mistrzów. W niedzielny wieczór wystąpił za to w Serie A, lecz podczas wyjazdowego starcia z Milanem mocno zawiódł.
Piotr Zieliński w trakcie meczu z Realem Madryt w Lidze Mistrzów
pressinphoto / pressfocus
Postępowania mistrzów Włoch nie rozumie Ciro Ferrara. Były reprezentant Włoch, który rozegrał też ponad 300 meczów w Napoli oraz Juventusie, mocno krytykuje swój były zespół.
- Jeśli Zieliński jest ważnym zawodnikiem Napoli, to czemu nie ma go na liście zgłoszonych do Ligi Mistrzów? Jeśli Napoli chce ocenić nowych zawodników, to muszą oni grać w lidze - ocenił Ferrara, którego słowa cytuje Sport.pl.
- Zielińskiego nie można odpuścić w rywalizacji z Barceloną, to tylko dwa mecze, grasz dalej albo odpadasz. A on jest zawodnikiem doświadczonym i na pewnym poziomie - podkreślił.
Piotr Zieliński w meczu Salernitana - Napoli
Cesare Purini / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik12 Feb · 14:56
Źródło: Sport.pl

Przeczytaj również