Włoski polityk znowu zaatakował Nicolę Zalewskiego i... znowu się skompromitował. "Domagam się przeprosin"

Włoski polityk znowu zaatakował Nicolę Zalewskiego i... znowu się skompromitował. "Domagam się przeprosin"
Screen
Autor: Hubert Kowalczyk 25 maj 2022 | 20:29
Antonello De Pierro, włoski dziennikarz i polityk, nie odpuszcza w kwestii Nicoli Zalewskiego. Tym razem kontrowersyjny działacz oznajmił na Twitterze, że wciąż czeka na przeprosiny od piłkarza AS Romy.
Nicola Zalewski został powołany na majowo-czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Piłkarz AS Romy otrzymał zaproszenie od Czesława Michniewicza i bez chwili zawahania zdecydował się na grę dla "Biało-Czerwonych".
Dalsza część tekstu pod wideo
Taka deklaracja ze strony utalentowanego piłkarza nie wszystkim przypadła do gustu. Utyskują przede wszystkim Włosi, wśród których prym wiedzie Antonello De Pierro, prawicowy polityk.
- Zalewski wszystko zawdzięcza Włochom i Romie. Urodzony w Tivoli i wychowany w Poli. Ale wybrał grę dla Polski, bo czuje się "w 100% Polakiem". Talent to za mało. Wdzięczność robi różnicę. Jako "romanista" życzę mu krótkiej kariery - napisał na Twitterze, o czym informowaliśmy was TUTAJ.
Teraz kontrowersyjny działacz ponownie zabrał głos i ponownie uderzył w Nicolę Zalewskiego. De Pierro domaga się przeprosin od piłkarza AS Romy.
- Wciąż czekam na przeprosiny od "100% Polaka", urodzonego w Tivoli i wychowanego w Poli. Mam nadzieję, że Mourinho nie wystawi go w dzisiejszym meczu, inaczej będę zmuszony kibicować mojej Romie tylko w tych momentach, gdy Zalewski nie będzie przy piłce - napisał na Twitterze.
Wiele wskazuje na to, że polityka i dziennikarza nie czeka spokojny wieczór. Nicola Zalewski znalazł się w pierwszym składzie rzymian na finał Ligi Konferencji Europy, o czym informowaliśmy TUTAJ.
Po więcej wieści i opinii dotyczących nadchodzącego meczu zapraszamy was do poniższego filmu ma platformie YouTube.
Źródło: Antonello De Pierro