Sensacyjna wpadka Manchesteru United! "Czerwone Diabły" przegrały z Young Boys [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 14 wrz 2021 | 20:39
Manchester United nieudanie rozpoczął zmagania w Lidze Mistrzów. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera przegrali 1:2 z Young Boyus Berno.
Wynik spotkania otworzył niezawodny Cristiano Ronaldo. W 13. minucie Portugalczyk wykorzystał zagranie Bruno Fernandesa i pokonał bramkarza Young Boys.
Od 35. minuty "Czerwone Diabły" grały w osłabieniu. Aaron Wan-Bissaka wyleciał z boiska po agresywnym sfaulowaniu Martinsa Pereiry.
W 53. minucie Cristiano domagał się odgwizdania rzutu karnego. Arbiter jednak uznał, że 36-latek nie został sfaulowany.
Manchester grający w dziesiątkę musiał skupić się na defensywie. W końcu jednak gospodarzom udało się doprowadzić do remisu. W 66. minucie Moumi Ngamaleu wykorzystał centrę Meschacka Elii.
Solskjaer chciał jedynie uratować punkt. Po wyrównującej bramce Norweg zdjął z boiska Cristiano Ronaldo i Bruno Fernandesa, wpuszczając Nemanję Maticia oraz Jessego Lingarda.
W 87. minucie Sandro Lauper oddał znakomity strzał z dystansu. Koniuszkami palców David de Gea zbił piłkę na rzut rożny.
Ekipa Young Boys Berno jednak wyrwała zwycięstwo. W ostatniej akcji meczu Jordan Siebatcheu wykorzystał koszmarny błąd Lingarda, który właściwie otworzył rywalowi drogę do bramki.
2 - 1
14 wrz 2021 | 18:45 (zakończony)

Przebieg meczu

37'
(J. Sancho)
46'
(D. van de Beek)
50'
C. Martins Pereira
66'
N. Ngamaleu
82'
F. Rieder
(C. Martins Pereira)
89'
90'
1'
(S. Lauper)
90'
2'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 121

14 wrz 2021 | 20:40
0
Proszę zaktualizować Power ranking, macie czas do jutra meczyki.
0
I tak to właśnie jest jak się pompuje balonik jakimiś rankingami. Lepiej niech go usuną.
14 wrz 2021 | 22:52
0
Balonik jest właśnie po to, żeby go napompować. Kretyńskie powiedzenie dla małpeczek, które powtarzają go na każdym możliwym kroku. Dzieciaku wymyśliłbyś coś oryginalniejszego.
14 wrz 2021 | 23:03
0
Dodaj sobie, że jeszcze kibicujesz PSG i zacznij generować komentarze o gwardii z paryża to dołączysz do elitarnej grupy meczyków zwanej Gwardią Triala.
15 wrz 2021 | 18:31
0
A ty rozpędź się na maksa i pierdolnij tym pustym łbem w ścianę to może zaskoczą ci tryby i zrozumiesz w ogóle o czym piszesz.
14 wrz 2021 | 20:51
0
Ale jak się czerwona zaraza pochowała po meczu a tak ich było pełno po Newcastle ahhahaha już sobie przyznawali puchary xDDD A ich jacyś polamatorzy wyjaśnili a co jak przyjdzie zespół pokroju City czy Chelsea xDDDDD
ALLEZ PARIS
14 wrz 2021 | 21:01
0
Dokładnie xD Urośli w piórka a teraz wygrzebują gówno spod siebie xD
14 wrz 2021 | 21:04
0
I jeszcze mówili 3:0,3:1 CR7 pierdolnie hat-trika.
14 wrz 2021 | 21:10
0
Tylko City ty zpiździ@ła kurw0 jeb#ć Paryż wypchniemy was poza ligę mistrzów zobaczysz
0
Fantastyczny mecz w wykonaniu Young Boys. Wygrana jak najbardziej zasłużona. Statystyki mówią same za siebie
14 wrz 2021 | 20:47
0
Czerwoni nieudacznicy za mało wydali na transfery hahaha i gdzie był pedaldo? Zespołowi nie szło to i pedaldo niewidoczny xDDDDD
2 strzały oddane przez cały mecz xDDDDD HAHAHAHAHAH
14 wrz 2021 | 20:58
0
W sumie to normalny poziom United
14 wrz 2021 | 21:02
Jak wygrywają to jakos cicho siedzisz kutasiarzu;) 1 porażka od kilku sporkan ds wychodzi taka pizda jak ty
0
Jak wygrywają to jakos cicho siedzisz kutasiarzu;) 1 porażka od kilku spotkan i wychodzi taka pizda jak ty
14 wrz 2021 | 21:14
0
Ja nigdy nie siedzę cicho pewnie miałem bana za niewinność
14 wrz 2021 | 21:23
0
Ciebie to powinni do psychiatryka zamknac.
14 wrz 2021 | 20:52
0
A co najlepsze meczyki w swoim rankingu dały Manchester United do TOP 3 największych faworytów LM ale efekt Ronaldo zrobił swoje w tym rankingu XDD
14 wrz 2021 | 23:32
0
Przecież oni nie znają się na piłce.
Za to potrafią w co drugim artykule w tytule umieścić słowo "grzmią" ;)
0
żadna wpadka, od momentu czerwonej kartki united nie mogło nic zrobić. Piękna walka YBB
14 wrz 2021 | 20:42
0
Jeżeli w 10 nie są w stanie wygrać z jakimś YBB to i w 11 nie wygrają LM ani PL
14 wrz 2021 | 20:44
0
Chelsea przegrała z West bromem 5-2, a potem wygrała Ligę Mistrzów.
Przegrała, ale i tak miała posiadanie piłki 67% do 33% i w strzałach 18 do 16.
Tutaj strzały 19 do 2 to jest deklasacja
0
Przegrała, ale i tak miała posiadanie piłki 67% do 33% i w strzałach 18 do 16. Na swoją korzyść
0
Bo wygrali z Newcastle i potężny pedaldo strzelił dwie patelnie xDDDDD a czerwone debile z meczykow już się slinily ile to gejczester junajted nie wygra w tym sezonie a weryfikacja przyszła szybciej niż się spodziewałem bo myślałem że chociaż do jakiegoś poważnego przeciwnika poczekają a tu taka miła niespodzianka Hahahahahahah
0
Jakby Twoj stary koz i owiec nie ruchal to nie musielibysmy znosic tutaj Ciebie baranie jebany. Ty potrzebujesz profesjonalnej pomocy
15 wrz 2021 | 00:10
0
Weź już koleś się tutaj nie udzielaj, nikt ciebie nie lubi, a i twoje komentarze są w dupę warte.
14 wrz 2021 | 20:45
0
Strzały 19-2...to jest chyba żart!...rozumiem czerwona kartka itd...ale oddać 2 strzały grając teoretycznie z jedną najsłabszych ekip w LM...to jest kompromitacja Manchesteru...Bravo Young Boys ...utrzeć nosa anglikom, zawsze cieszy
14 wrz 2021 | 20:41
0
Jakbym oglądał Ronaldo w Juventusie. Ronaldo gra, a reszta zespołu to tylko statyści.
14 wrz 2021 | 20:46
0
No nie do końca bo jeszcze coś tam Fernandes grał.
0
Żeby im ten Young Boys nie wyszedł jak Basaksehir w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)