Wpadka Realu Madryt! Beniaminek z Barcelony pokonał "Królewskich" [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 3 paź 2021 | 18:07
Real Madryt odniósł pierwszą porażkę w tym sezonie ligowym. "Królewscy" przegrali 1:2 z Espanyolem.
Już w 4. minucie Karim Benzema stanął przed szansą na otwarcie wyniku spotkania. Francuz dostał piłkę od Viniciusa, ale oddał strzał, z którym poradził sobie Diego Lopez.
Wynik meczu otworzyli gospodarze z Barcelony. Adrian Embarba urwał się na prawej stronie i doskonale obsłużył podaniem Raula De Tomasa. Snajper Espanyolu z bliskiej odległości pokonał Thibaut Courtois.
Po golu "Papużki" nadal były aktywniejszą drużyną na boisku. W pierwszej połowie Real miał problem z konstruowaniem groźnych akcji w ofensywie. Za to De Tomas miał chrapkę na kolejne gole, ale jego dwa strzały minęły bramkę rywali.
Carlo Ancelotti zareagował na boiskowe wydarzenia. W przerwie z boiska zszedł Eduardo Camavinga, którego zastąpił Rodrygo Goes.
W 61. minucie Espanyol wyprowadził kolejny cios. Aleix Vidal przeprowadził kapitalną indywidualną akcję zwieńczoną skutecznym strzałem.
Kilkadziesiąt sekund później Sergi Darder mógł dobić "Los Blancos". Pomocnik wykorzystał fatalne zachowanie defensywy Realu, wyszedł sam na sam z Thibaut Courtois, ale jego strzał minął bramkę o kilkadziesiąt centymetrów.
W 71. minucie Karim Benzema trafił do siatki, zdobywając bramkę kontaktową. Później Eden Hazard oddał kapitalny strzał, którym zaskoczył Diego Lopeza, ale gol nie został uznany ze względu na pozycję spaloną Benzemy, który podawał do Belga.
Real naciskał, ale nie zdołał doprowadzić do remisu. Espanyol wygrał 2:1.
2 - 1
03 paź 2021 | 16:15 (zakończony)

Przebieg meczu

58'
(O. Melendo)
72'
E. Hazard
(V. Junior)
79'
O. Gil
81'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 74

3 paź 2021 | 18:10
Tak się śmiali biali z Barcelony wczoraj, a sami nie potrafią sobie poradzić z WIELKIM Espanyolem.
Przynajmniej jedna Barcelona trzyma poziom. Swoją drogą to będzie chyba pierwsze El Clasico w październiku, gdy dwa dziadowskie kluby będą grały.
0
Przynajmniej jedna Barcelona trzyma poziom. Swoją drogą październikowe El Clasico będzie chyba pierwszym, gdy dwa dziadowskie kluby będą grały.
0
A wczoraj drużyna z Madrytu pokonała Barcelonę.
3 paź 2021 | 19:27
0
Laska, umówisz się do kina czy coś?
3 paź 2021 | 19:33
0
Nie wykluczam, ale na razie się nie znamy.
9 paź 2021 | 19:19
0
Zależy jakie masz pączki
3 paź 2021 | 18:08
0
Patrząc na formę tych wszystkich faworytów to zapowiada się wyścig żółwi o mistrzostwo 21/22. A może ta Sevilla by coś zadziałała. Teraz mają 3pkt straty do lidera, dwa mecze mniej rozegrane i jeszcze nie przegrali. A Benzema ładny gol dziś.