Wygrana Górnika Zabrze w sparingu z Banikiem Ostrawa

asinfo.
Górnik Zabrze w pierwszym zimowym sparingu wygrał z Banikiem Ostrawa 2:1 (0:1). Spotkanie zostało rozegrane w Bieruniu.
Trener Marcin Brosz w pierwszej połowie postawił na niemal identyczny skład jaki kończył rundę jesienną. Zabrakło tylko Igora Angulo w ataku.
Do przerwy zabrzanie przegrywali 0:1. Na drugą połowę szkoleniowiec Górnika zmienił niemal całą jedenastkę. W 67. minucie do remisu doprowadził Adam Ryczkowski. Kwadrans później wygraną drużynie z PKO Ekstraklasy zapewnił Michał Koj.
* * * * * * *

Górnik Zabrze - Banik Ostrawa 2:1 (0:1)

Bramki: Ryczkowski 67, Koj 82 - Hruby 24.
Górnik I połowa: Chudy (33. Neugebauer) – Sekulić, Bochniewicz, Wiśniewski, Janża – Zapolnik, Matuszek, Bainović, Jimenez – Kopacz, Wolsztyński.
II połowa: Neugebauer (63. Kudła) - Pawłowski, Paluszek, Koj, Gryszkiewicz - Ryczkowski, Matras, Manneh, Ściślak, Rostkowski - Krawczyk.
(za:gornikzabrze.pl).
Mateusz Jagniaciak11 Jan 2020 · 16:46