Wygrana Interu Mediolan z Venezią. Hakan Calhanoglu przymierzył z dystansu [WIDEO]

Maffia/UK Sports Pics/SIPA/PressFocus
Kolejna wygrana Interu Mediolan w Serie A. W sobotni wieczór mistrzowie Włoch pokonali na wyjeździe z Venezię.
Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando przyjezdnych. To oni narzucili swoje warunki gry i raz za razem zagrażali bramce Venezii.
W pierwszych dwóch kwadransach w poczynaniach mistrzów Włoch brakowało skuteczności. Impas została przełamany dopiero w 34. minucie.
Wówczas w roli głównej wystąpił Hakan Calhanoglu. Pomocnik popisał się precyzyjnym uderzeniem z dystansu.
Po przerwie Inter nieco spuścił z tonu i mecz się wyrównał. Piłkarze Venezii nie mieli jednak po swojej stronie wystarczających argumentów, by zaskoczyć Handanovicia.
W drugiej połowie bliski szczęścia był Skriniar. Defensor uderzył głową po rzucie rożnym, ale piłkę zmierzającą do siatki wybił jeden z rywali. Kilka chwil później sytuacji sam na sam nie wykorzystał Dżeko.
Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Interu. W doliczonym czasie gry z rzutu karnego trafił Lautaro Martinez.
Daniel Makarewicz27 Nov 2021 · 22:38