Wygrana Lecce ze SPAL, grali Cionek i Reca

wikipedia
Zespół UC Lecce wygrał u siebie ze SPAL 2013 2:1 (1:0) w meczu 24. kolejki Serie A. W barwach gości zagrali Thiago Cionek i Arkadiusz Reca.
Gospodarze pierwszego gola strzelili pod koniec pierwszej połowy, kiedy Marco Mancosu wykorzystał rzut karny.
Tuż po przerwie zespół z Ferrary wyrównał. Mirko Valdifiori dośrodkował z rzutu rożnego, a skuteczny strzał głową oddał Andrea Petagna.
Zwycięstwo beniaminkowi Serie A zapewnił w 66. minucie Zan Majer. Słoweniec pierwszą bramkę w sezonie zdobył po uderzeniu z pola karnego w długi róg.
W drużynie gości pełne spotkanie rozegrali Thiago Cionek i Arkadiusz Reca. Pierwszy z nich zanotował osiemnasty występ w obecnych rozgrywkach, a drugi szesnasty.
W tabeli Serie A Lecce jest szesnaste z dorobkiem 25 punktów. Natomiast SPAL zamyka stawkę na ostatnim, dwudziestym miejscu, ma na koncie 15 punktów.