Wygrana Napoli w Pucharze Włoch. Nieuznany gol Piotra Zielińskiego

Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 14 sty 2020 | 17:04
SSC Napoli pokonało przed własną publicznością Perugia Calcio 2:0 (2:0) w pierwszym wtorkowym spotkaniu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Włoch.
Na Stadio San Paolo w podstawowych szeregach gospodarzy wystąpił Piotr Zieliński. Pomocnika reprezentacji Polski zastąpił sześć minut przed końcem Brazylijczyk Allan. Arkadiusz Milik obserwował natomiast zawody z perspektywy ławki rezerwowych.
Dwubramkowe prowadzenie "Błękitnym" do przerwy zapewnił Lorenzo Insigne, który dwukrotnie wykorzystał podyktowane rzuty karne.
W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Piotr Zieliński trafił do bramki rywali, ale sędzia wskazał w tym przypadku pozycję spaloną.
Dla gości doskonałą okazję na kontaktowe trafienie miał Pietro Iemmello, ale zmarnował kolejną w tym spotkaniu "jedenastkę".
Podopieczni Gennaro Gattuso po zmianie stron kontrolowali już przebieg meczu i wywalczyli awans do 1/4 finału. Zespół z Kampanii w kolejnej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą konfrontacji Lazio Rzym z US Cremonese.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka