Wygrana Śląska Wrocław na trudnym terenie! Strzelecka kanonada w el. Ligi Konferencji Europy [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 22 lip 2021 | 16:52
Piłkarze Śląska Wrocław wykonali kolejny krok ku fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Jacka Magiery wygrali na wyjeździe z Araratem Erywań 4:2 (1:0).
Zawodnicy Śląska Wrocław dzielnie walczą w el. Ligi Konferencji Europy. W I rundzie uporali się z Paide Linnameeskond. Dziś za to przyszło im się mierzyć na wyjeździe z Araratem Erywań.
W 18. minucie prowadzenie mogli objąć gospodarze. Stratę na własnej połowie zanotował Erik Exposito, a po chwili piłka trafiła pod nogi Mory'ego Kone. Ten uderzył jednak tuż obok słupka.
Odpowiedź Śląska była natychmiastowa. W 20. minucie do siatki trafił Wojciech Golla. 29-latek wygrał pojedynek główkowy po rzucie rożnym. Asystę zanotował Krzysztof Mączyński.
Ekipa z Armenii rzuciła się do odrabiania strat. W 26. minucie kapitalną interwencją popisał się Szromnik. Golkiper odbił strzał z najbliższej odległości.
Ararat Erywań dobrze wszedł w drugą część spotkania. Szromnik minął się z piłką po rzucie rożnym, a Bravo głową umieścił piłkę w siatce.
Śląsk zareagował błyskawicznie. Exposito przedarł się lewą flanką i dograł na dalszy słupek. Tam akcję znakomicie zamknął Piasecki.
W 70. minucie Śląsk zadał kolejny cios. W roli głównej wystąpił Pich. Słowak przeprowadził indywidualną akcję i przymierzył tuż przy słupku.
Polska drużyna w końcówce dała się zaskoczyć. Szromnik przepuścił uderzenie z dystansu Hakobyana. Ararat w ostatnich minutach rzucił się do ataku, ale nie był w stanie nic więcej zdziałać.
Za to wrocławianie wykorzystali błąd defensywy rywali. Pich w doliczonym czasie gry ustrzelił dublet po kolejnym znakomitym dośrodkowaniu Exposito.
Podopieczni Jacka Magiery do rewanżu przystąpią z dwubramkową zaliczką. Obie drużyny ponownie spotkają się 29 lipca we Wrocławiu.
2 - 4
22 lip 2021 | 15:00 (zakończony)

Przebieg meczu

49'
B. Juan David
53'
68'
S. Lewkot
71'
Y. Silue
I. Stanojevic
(D. Pobulic)
90'
5'

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 28

22 lip 2021 | 17:00
0
6 meczów - 6 zwycięstw polskich drużyn. Bardzo dobrze, trzeba nabić tych punktów jak najwięcej
Brawo Śląsk!! POLSKA GUROM!!
Czemu ten news nie jest na pierwszym miejscu debile z meczykow piszący o totalnych bzdurach przez większość czasu?
0
Gratulacje Śląsk, jeszcze 2 zwycięstwa dzisiaj!
22 lip 2021 | 20:12
0
Zgadza sie. To jest news, a nie tylko ploty transferowe.
22 lip 2021 | 22:02
0
Bo ważniejszy jest transfer Lewandowskiego do Chelsea, jutro ważniejszy będzie transfer Grosickiego do Barcelony, a za tydzień, przy rewanżach, ważniejsza będzie historyjka o tym, że Peszko mógł grać w Realu Madryt, ale był za młody i bał się wyjechać z kraju i wybrał ofertę Lecha Poznań.
22 lip 2021 | 17:03
0
brawo zwycięstwo na trudnym terenie z solidnym zespołem z szybkimi skrzydłowymi o godzinie 15:00 na kaukazie gdzie jest tam pewnie pod 40 stopni +0,250 punktów do rankingu i jedziemy dalej
22 lip 2021 | 16:57
0
No brawo. Jakiś tam potencjał jest.
22 lip 2021 | 17:18
0
Kopanina była taka ze glowa boli. W pierwszej połowie szczególnie.
22 lip 2021 | 17:04
Brawo Śląsk! Lecimy z leszczami, dziś kompletujemy 8 / 8 zwycięstw polskich klubów w pucharach a za tydzień dokładamy następne 3 i będzie naprawdę solidnie. Wiadomo w kolejnej rundzie zaczną się schody dla każdej drużyny ale jak byśmy dopchali się do trzeciej w komplecie to już będzie dobrze. Legia raczej zagra w LK, fajnie, jak by dołączył do niej przynamniej jeden reprezentant ligi. Że wszyscy to nie sądzę, ale kto wie co przyniesie przyszłość.

0

22 lip 2021 | 17:10
0
Pogoń będzie miało dziś ciężko i obawiam się porażki mimo, że grają u siebie.
22 lip 2021 | 17:17
0
Jak legia przejdzie Florę, a wierzę że tak, i odpadnie w trzeciej rundzie, to zagra jeszcze w barażu do LE (może losowanie bedzie też nie najgorsze)
22 lip 2021 | 17:11
0
Brawo Śląsk. Ważna wygrana na ciężkim terenie.
22 lip 2021 | 17:34
0
Po tych estońskich wypocinach to jest lekkie zaskoczenie.
Oby do przodu!
22 lip 2021 | 17:47
0
Śląsk i Magiera daleko zajdą ze sobą
22 lip 2021 | 18:14
0
sierpień tuż tuż a my ciągle w pucharach.. szok!!!!!!!!!!!
0
Normalnie szok. Czyżby wreszcie koniec karuzeli eurośmiechu z udziałem polskich zespołów? A jeszcze bardziej niebywałe byłoby gdyby udało się odprawić z kwitkiem którychś Chorwatów lub Rubin.
22 lip 2021 | 18:54
0
Nie spodziewałem się, obstawiałbym remis lub wygrana Ormian, tym bardziej że pokonali solidny Węgierski MOL Fehervar, wydaje mi się że głowy im trochę siadły w trakcie meczu, bo jak by nie patrzeć, od stanu 0:1 dla Śląska, Arat miał 2 albo 3 setki. Mam nadzieje że Śląsk będzie dalej szedł po swoje, ale za tydzień czeka nasz na pewno ciężkie granie.
22 lip 2021 | 23:20
0
punkty ciesza ale gra pozostawia bardzo ale to bardzo wiele do zyczenia Legia ,Slask i Rakow sa dobrzy ale ,na polska lige
22 lip 2021 | 19:48
0
Każda wygrana jest cenna. Dużo lepiej czytaloby się tak: (dotyczy wszystkich naszych eksportowych drużyn) w pierwszej rundzie wygrali z Eintrach Frankfurt, w drugiej wygrali z Sewilla. A teraz czekaja na zwycięzcę pary Tottenham vs Atalanta.
22 lip 2021 | 20:28
0
Brawo WKS, brawo Legia. 6 meczow 6 zwycięstw.
22 lip 2021 | 16:56
0
a ja myślałem że to mecz okręgówki i przełączyłem bo taki piach grali xd
22 lip 2021 | 17:26
0
Nie minusujcie bo to naprawde wygladało jak WKS - Heko Czermno sezon 2005-2006 w drugiej lidze na Oporowskiej
22 lip 2021 | 18:51
Duża część ludzi nie ogląda meczu a oceniają po samym wyniku
0
Duża część ludzi nie ogląda meczu a oceniają po samym wyniku,a osobiście sram na plusy i minusy