Wygrana US Lecce z Torino FC

vedi sotto, wikipedia
Autor: Daniel Makarewicz 16 wrz 2019 | 22:52
US Lecce pokonało na wyjeździe Torino FC 2:1 (1:0) w poniedziałkowym meczu trzeciej kolejki włoskiej ekstraklasy.
Na Stadio Olimpico di Torino przyjezdni objęli prowadzenie w 35. minucie. Wówczas Diego Farias dopadł do futbolówki odbitej w polu karnym i trafił w sam środek bramki.
W 58. minucie sędzia podyktował dla gospodarzy rzut karny za faul Andrei Tabanellego. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Andrea Belotti i pewnie pokonał golkipera rywali.
Gola na wagę zwycięstwa gości strzelił w 73. minucie Marco Mancosu, który uderzył tuż przy prawym słupku.
Podopieczni Waltera Mazzarriego mają na koncie sześć punktów i zajmują szóste miejsce w tabeli Serie A. Zespół prowadzony przez Fabio Liveraniego z dorobkiem trzech "oczek" plasuje się na osiemnastej pozycji.