Wygrane Interu Mediolan i Ajaksu Amsterdam w Lidze Mistrzów. Dublety Dżeko i Hallera [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 24 lis 2021 | 20:38
Za nami kolejne mecze 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Inter Mediolan wygrał z Szachtarem Donieck. Z kolei Besiktas przegrał z Ajaksem.
Inter - Szachtar
Podopieczni Simone Inzaghiego od pierwszych minut ruszyli na rywali. W ich grze było widać wielką determinację, by sięgnąć po trzy punkty.
Piłkarze Interu dominowali na boisku i raz za razem zagrażali bramce Trubina. Ukraiński golkiper jednak dwoił się i troił i do przerwy nie dał się pokonać.
Swoich szans nie wykorzystali Dżeko czy Martinez. Gdy do siatki zaś trafił Perisić, to gol nie został uznany ze względu na pozycję spaloną.
Impas trwał również na początku drugiej połowy. Gospodarze naciskali coraz mocniej i w końcu złamali defensywę rywali. W 62. minucie z 15. metra huknął Dżeko i piłka ugrzęzła w siatce.
Napastnik po pięciu minutach znów dał o sobie znać. Tym razem wykorzystał podanie od Perisicia i głową ustalił wynik spotkania.
2 - 0
24 lis 2021 | 18:45 (zakończony)

Przebieg meczu

24'
(anulowano)
46'
M. Antonio
49'
Vitao
57'
(anulowano)
73'
(Pedrinho)
80'

Besiktas - Ajax
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Doszło do tego w 22. minucie spotkania. Wówczas sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Ghezzal.
Przyjezdni starali się doprowadzić do wyrównania. Ta sztuka udała im się w drugiej połowie. W 54. minucie do siatki trafił Haller, który kilka chwil wcześniej pojawił się na boisku.
Ostatecznie trzy punkty trafiły na konto Ajaksu. W 69. minucie znów w roli głównej wystąpił Haller. Dla napastnik to 9 bramka w tym sezonie Ligi Mistrzów.
1 - 2

22'
67'
M. Batshuayi
72'
J. Timber
76'
(N. Tagliafico)
83'
K. Taylor
90'
3'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI