Wygrany pierwszy set, a później totalna zapaść! Novak Djoković rozbity w półfinale IO!

Autor: Marcin Karbowski 30 lip 2021 | 12:02
Novak Djoković nie zagra w finale turnieju singlowego igrzysk olimpijskich. Serb w półfinale w trzech setach przegrał z Alexandrem Zverevem.
Po pierwszym secie wydawało się, że Djoković szybko rozstrzygnie pojedynek na swoją korzyść. Serb w pierwszej partii dominował - stracił tylko jednego gema.
Mecz po jego myśli układał się do piątej odsłony drugiego seta, w której przełamał Zvereva na 3:2. Później grał już tylko Niemiec. Zverev błyskawicznie odrobił stratę przełamania, a potem objął rządy na korcie.
Djoković nie miał już nic do powiedzenia. Najpierw gładko przegrał w końcówce drugiej partii, potem nic nie zdziałał w trzecim secie. Do końca meczu ugrał już tylko jednego gema!
Zvever o złoty medal zagra z Karenem Chaczanowem z Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego. Djokovicia czeka mecz o brąz z Pablo Carreno Bustą.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 12

30 lip 2021 | 12:12
0
W obecnym tenisie nie ma trudniejszego przeciwnika niż Alexander Zverev w formie w rywalizacji do dwóch setów. W wielkich szlemach gdzie trzeba wygrać seta więcej to Niemiec jest zdecydowanie mniej groźny(nie potrafi utrzymywać długo koncentracji, spadki fizyczne), ale do dwóch setów to mógłby spokojnie walczyć ze szczytowym Federerem czy Djokovicem z 2011. Po prostu połączenie świetnego serwisu z potężnym forhendem jest zabójcze. Gdyby tylko Zverev miał mocniejszą głowę to już byłby 1 światową i miał 2-3 szlemy na koncie.
30 lip 2021 | 17:07
0
Dobry komentarz. Thx
30 lip 2021 | 12:10
Świetny mecz Zvereva. Chyba zostaje głównym kandydatem do złota
0
Świetny mecz Zvereva. Chyba zostaje głównym kandydatem do złota. Djoko w drugim i trzecim secie jakby odcięlo mu prąd
30 lip 2021 | 12:46
0
Potrójne przełamanie w decydującym secie mówi samo za siebie.
30 lip 2021 | 12:08
0
Jednak niespodzianka.
Myślałem, że Djoko zdobędzie dwa złote medale, a potem z rozpędu WS. Gdyby startował jeszcze w deblu, to miałby szanse na 3 złota, to by było coś ;) Ale nawet on nie jest robotem.
30 lip 2021 | 12:17