Wyjątkowy mecz Polaków w MLS. Absurdalny gol Karola Świderskiego i dublet Kacpra Przybyłki [WIDEO]

Screen Twitter
W nocy z soboty na niedzielę Kacper Przybyłko i Karol Świderski wzięli udział w spotkaniu Chicago Fire z Charlotte FC. Obaj napastnicy kończyli starcie z bramkami na swoim koncie.
Miniona noc w MLS zapadnie w pamięci Kacpra Przybyłki i Karola Świderskiego. Obaj Polacy wzięli udział w meczu Chicago Fire z Charlotte FC i obaj wpisali się na listę strzelców.
Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Kacper Przybyłko, który trafił do siatki w 21. minucie. 29-latek doprowadził wówczas do remisu, bowiem wcześniej z gola cieszył się Yordy Reyna.
Jeszcze przed przerwą wynik uległ zmianie. Najpierw prowadzenie objęło Chicago, dla którego trafił Federico Navarro, ale w 45. minucie bramkę, dość szczęśliwie, zdobył wspomniany Karol Świderski.
Ostatnie słowo należało jednak do Kacpra Przybyłki. To właśnie 29-latek ustalił wynik spotkania. W 52. minucie wykorzystał on podanie od Xherdana Shaqiriego i spokojnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.
Zwycięstwo 3:2 (2:2) sprawia, że Chicago Fire wskoczyło w tabeli przed Charlotte FC. Klub z Illinois zajmuje obecnie siódme miejsce.
Hubert Kowalczyk07 Aug 2022 · 09:07