Wyjazdowa porażka Leeds United. Mateusz Klich trafił w słupek

Mateusz Klich spędził 81 minut na boisku w meczu przeciwko Wolverhampton w 25. kolejce Premier League. Polak nie miał powodów do zadowolenia.
Drużynie Leeds United przyszło dziś się mierzyć z ekipą "Wilków". W wyjściowej jedenastce na to spotkanie znalazł się Mateusz Klich.
W 27. minucie polski pomocnik był bliski zdobycia bramki. Zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta, ale trafił tylko w słupek.
Do przerwy było 0:0, a w drugiej połowie to gospodarze zdołali zadać decydujący cios. Dopisało im przy tym szczęście. Adama Traore uderzył z dystansu, piłka najpierw odbiła się od poprzeczki, później od interweniującego golkipera i ugrzęzła w siatce.
W 78. minucie Bamford trafił do bramki rywali, ale sędzia w tej sytuacji wskazał pozycję spaloną. Wynik do końca nie uległ już zmianie i trzy punkty zostały na Molineux Stadium. Klich na boisku przebywał do 81. minuty. Wówczas zastąpił go Alioski.
"Wilki" w tabeli Premier League plasują się na 11. lokacie. O jeden punkt wyprzedzają Leeds United.
Daniel Makarewicz19 Feb 2021 · 22:53