Wyjazdowa wygrana Manchesteru United. Dwa gole Bruno Fernandesa

Manchester United wygrał na wyjeździe z Brighton w meczu 32. kolejki Premier League. Bohaterem spotkania był Bruno Fernandes.
"Czerwone Diabły" są w bardzo dobrej formie po wznowieniu rozgrywek ligowych na Wyspach. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera dziś zainkasowali kolejne trzy punkty i wciąż są w grze o trzecie miejsce w tabeli. Tym razem pewnie pokonali Brighton 3:0.
Wynik spotkania w 16. minucie otworzył Mason Greenwood. 18-latek wpadł w pole karne, zmylił obrońcę i uderzył przy słupku.
Jeszcze przed przerwą wynik spotkania podwyższył Bruno Fernandes. Portugalczyk dostał podanie od Paula Pogby i uderzył w stronę bramki. Piłka odbiła się jeszcze od nogi obrońcy i wpadła do siatki.
Fernandes po raz drugi na listę strzelców wpisał się w 50. minucie, gdy wykończył szybki atak "Czerwonych Diabłów".
Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:0 dla Manchesteru United. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera obecnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli.
Daniel Makarewicz30 Jun 2020 · 23:08