Wyjazdowa wygrana RB Lipsk. Timo Werner goni Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 1 cze 2020 | 22:24
Zespół FC Koeln przegrał na własnym boisku z RB Lipsk 2:4 (1:2) w meczu 29. kolejki Bundesligi. Jedną z bramek dla gości zdobył Timo Werner.
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 7. minucie Cordoba dopadł do odbitej od słupka piłki i z zimną krwią otworzył wynik spotkania.
Goście rzucili się do odrabiania strat i ich wysiłki przyniosły skutek po 13 minutach. Angelino zagrał w pole karne, a tam głową uderzył Patrick Schick i było 1:1. Piłkarze z Lipska wyszli na prowadzenie jeszcze przed przerwą. Nkunku wyszedł sam na sam z Hornem i po chwili posłał piłkę nad interweniującym golkiperem.
Tuż po przerwie na listę strzelców wpisał się Timo Werner. Niemiec wykończył błyskawiczną kontrę swojego zespołu. Asystę przy tym trafieniu zaliczył bramkarz Peter Gulacsi. Dla napastnika, który walczy z Robertem Lewandowskim o tytuł króla strzelców, była to 25. bramka w tym sezonie Bundesligi. Z kolei Polak ma na koncie 29 goli.
Nadzieje FC Koeln odżyły w 55. minucie, gdy na uderzenie z dystansu zdecydował się Modeste. Francuz huknął nie do obrony i było tylko 2:3.
Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Po dwóch minutach Dani Olmo po rzucie rożnym przejął bezpańską piłkę i mocnym uderzeniem umieścił ją w siatce.
Wynik nie uległ już zmianie, choć Timo Werner miał doskonałą okazje, by podwyższyć rezultat. Ostatecznie zespół FC Koeln przegrał z RB Lipsk 2:4. Dzięki wygranej drużyna z Saksonii awansowała na 3. miejsce w tabeli.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 9

2 cze 2020 | 03:31
0
Jeszcze pare kolejek i Lewandowski bedzie w cieniu Wernera.
2 cze 2020 | 00:55
0
statystyki meczowe co all wie podajecie masakra P U D E L E K MECZ PL
2 cze 2020 | 00:06
0
W tej kolejce lewy trafił dwa razy do siatki a Werner raz. Pościg stulecia!!!
1 cze 2020 | 23:10
0
Nie daj się, Robert! Trzymamy kciuki całą rodziną! Pozdrowienia dla Ciebie i małżonki oraz dzieci!
0
Goniłby, gdyby wykorzystał swoje sytuacje. Zwłaszcza setkę z około 70 min, powinien, a nawet musiał wykorzystać. Podgoni w weekend w meczu z Paderborn.
1 cze 2020 | 22:34