Kamil Grabara zaliczył kolejną wpadkę. Duży błąd polskiego golkipera [WIDEO]

YouTube
Piłkarze Sheffield Wednesday ulegli u siebie Hull City AFC 0:1 (0:0), a zespół Huddersfield przegrał ze Stoke City 2:5 (0:1) w 26. kolejce rozgrywek Championship.
Na Hillsborough w podstawowych szeregach przyjezdnych wybiegł na murawę Kamil Grosicki. Pomocnika reprezentacji Polski, który ujrzał w drugiej połowie żółtą kartkę, zastąpił jedenaście minut przed końcem Keane Lewis-Potter.
Zwycięskiego gola dla gości strzelił szesnaście minut po zmianie stron Jarrod Bowen, któremu asystował George Honeyman.
"Tygrysy" po jedenastym zwycięstwie w sezonie awansowały na ósme miejsce w tabeli. "Sowy" doznały natomiast trzeciej porażki z rzędu i pozostały na siódmej lokacie w klasyfikacji.
W innym dzisiejszym meczu drużyna Huddersfield przegrała na własnym boisku ze Stoke City 2:5. Kamil Grabara nie zaliczył tego spotkania do udanych. Konto Polaka obciąża gol na 2:3 dla gości. W 66. minucie golkiper niepotrzebnie wyszedł aż na 15. metr do dośrodkowania, źle wypiąstkował piłkę i po chwili został przelobowany.