Wymęczona wygrana Chelsea. Chilwell popisał się kapitalnym uderzeniem, Mendy błyszczał w bramce

Focus Images / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 16 paź 2021 | 20:25
Piłkarze Chelsea nie bez trudu odnieśli kolejną wygraną w rozgrywkach Premier League. W wyjazdowym starciu pokonali Brentford 1:0 (1:0).
W 22. minucie zakotłowało się pod bramką Mendy'ego. Piłka trafiła w słupek. O centymetry od szczęścia był Mbeumo.
W odpowiedzi "The Blues" ruszyli z szybką kontrą. Werner ruszył lewą stroną i dograł w pole karne, a tam Lukaku wykończył akcją. Gol nie został jednak uznany ze względu na pozycję spaloną.
Piłkarz na przerwę schodzili przy prowadzeniu przyjezdnych. W 45. minucie Ben Chilwell huknął z 16. metra i Raya nie miał nic do powiedzenia.
Po przerwie goście odkryli się i odważnie ruszyli do ofensywy. Defensywa "The Blues" była jednak szczelna i nie dała się pokonać.
Groźnie zrobiło się w 84. minucie. Wówczas znakomitą interwencją popisał się Mendy, a po chwili piłkę zmierzającą do siatki wybił Chalobah. Golkiper Chelsea miał ręce pełne roboty już do samego końca, ale ostatecznie nie dał się pokonać.
"The Blues" zanotowali skromne, ale cenne zwycięstwo. Dzięki niemu Chelsea wróciła na pozycję lidera. Na swoim koncie ma 19 punktów.
0 - 1
16 paź 2021 | 18:30 (zakończony)

Przebieg meczu

22'
anulowano
45'
B. Chilwell
67'
Marcus Forss
(F. Onyeka)
72'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 14

16 paź 20:33
0
Eduardo Mendy! Czapki z głów dla tego Pana! Nawet City nie zdominowało Chelsea w takim stopniu, jak Brentford w ostatnich 20 minutach. Super drużyna, grają bardzo ciekawà dla oka piłkę. No ale niewygodny rywal odhaczony, lecimy dalej po koronę!
0
Oglądałem ostatnie 15 minut. Niesamowicie rozpaczliwe bronienie się Chelsea. Ale skuteczne. Tymczasem UNITED dostaje 4 gole, a czystego konta nie pamiętają najstarsi robotnicy w Manchesterze.
16 paź 20:40
0
W ostatnich 20 minutach widziałem piłkę już tyle razy w siatce, ale za każdym razem Mendy nie dawał za wygraną. Dzisiaj potwierdził, że jest aktualnie w TOP 3 na świecie.
16 paź 20:36
0
Tak się wygrywa mistrzostwo. Mecz przepchnięty mimo gorszej dyspozycji. Mamy 6 kolejnych meczów z ogórami więc na spokojnie.
0
Te ogóry lubią urywać czasem punkty, także radzę się wstrzymać z hurrraa optymizmem :P
16 paź 20:41
0
takie jest piękno futbolu ;) nikt tu sobie nie dopisuje 3 pkt na starcie, bo o każde zwycięstwo trzeba pojedynczo powalczyć
0
W Anglii nie ma ogórów :) każdy mecz będzie wymagający.
16 paź 21:11
0
Chciałbym abyś miał rację ale odnoszę wrażenie że gorsza dyspozycję to my mamy ostatnio co kolejkę XD
16 paź 22:16
0
trudno, mały kryzys. ważne, że punktujemy
16 paź 22:07
0
Wiadomo dlaczego broni Mendy a nie Kepa.
17 paź 06:08
0
Słaby mecz Chelsea. Kolejny w tym sezonie, ale również kolejny wygrany i kolejny na 0 z tyłu. Ole patrz i ucz się jak gra defensywa Sarr-Christensen-Chalobach a na bramie Mendy xd
17 paź 01:32
0
CFC wygrywa lawka kolejny mecz :) Tuchel jak typowy niemiec, brzydka ale skuteczna niemiecka maszyna, bo nie powiem, Lukaku robi w tej druzynie za jelenia, cofa sie przy kazdym stalym fragmencie,. sciaga na siebie obroncow, w dodatku musi grac z Wernerem, ktory psuje kazda pilke ktora dotknie, czy to podanie czy to strzal, czy rozwiniecie akcji, typ jest niemcem, i Tuchel ewidetnie gra pod swojego rodaka, az oczy razi,.. STFU! :)