Wysokie zwycięstwo Udinese Calcio. Grał Łukasz Teodorczyk

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Udinese Calcio rozbiło u siebie Bologna FC 4:0 (2:0) w trzecim środowym meczu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Włoch.
Na Dacia Arena w podstawowym składzie gospodarzy wystąpił Łukasz Teodorczyk. Polak zaliczył pełne zawody.
Prowadzenie "Zebrom" zapewnił precyzyjnym uderzeniem w długi róg z kilkunastu metrów Czech Antoni­n Barak. Trzy minuty przed przerwą podwyższył z bliska Francuz Sebastian De Maio. Siedmiokrotnych mistrzów Włoch pogrążył jeszcze niespełna kwadrans przed końcem Rolando Mandragora oraz już w doliczonym czasie gry Kevin Lasagna.
Ekipa z Udine zmierzy się w następnej rundzie z Juventusem Turyn. "Bianconeri", podobnie jak siedem innych najlepszych drużyn poprzedniego sezonu Serie A, byli rozstawieni.
Marcin Karbowski04 Dec 2019 · 22:56