Za tyle Błachowicz zawalczyłby z Chalidowem! Były mistrz UFC podał stawkę

Za tyle Błachowicz zawalczyłby z Chalidowem! Były mistrz UFC podał stawkę
PressFocus/Louis Grasse/SPP/Tomasz Kudala
Jan Błachowicz po raz kolejny wypowiedział się o potencjalnym starciu z Mamedem Chalidowem. Były mistrz UFC podał kwotę, za którą zawalczyłby z legendą KSW.
We wrześniu Mamed Chalidow oznajmił, że poszukuje nowych wyzwań. Fighter chciałby spróbować swoich sił w pojedynku bokserskim.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wypowiedź legendy KSW odbiła się szerokim echem w środowisku sportów walki. Akces do zawalczenia z Chalidowem zgłosił m.in. Jan Błachowicz.
Ostatecznie zabrakło konkretnych ustaleń, a temat potencjalnej walki "Cieszyńskiego Księcia" z 43-latkiem ucichł. W połowie listopada były mistrz UFC zdradził, że w dalszym ciągu chciałby zmierzyć się z legendarnym zawodnikiem, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Niedawno Błachowicz był gościem programu prowadzonego przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego oraz Igora Marczaka. Podczas transmisji poruszono temat jego potencjalnej walki z Chalidowem.
W trakcie formatu "Cieszyński Książę" określił zawodnika KSW jako swojego "przyszłego rywala w boksie". Dodatkowo zdradził kwotę, za którą wyszedłby z nim do ringu.
- Za ile wyjdę do ringu? Za więcej niż milion złotych. A dwa miliony to już jest fajnie. Ja nikomu do portfela nie zaglądam i mnie też nikt nie zagląda - powiedział Błachowicz.
Na chwilę obecną nie wiadomo, czy dojdzie do starcia Błachowicza z Chalidowem. Na konkretne ustalenia trzeba jeszcze poczekać.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki05 Dec 2023 · 11:32
Źródło: Polsat Sport

Przeczytaj również