Zachwyty nad reprezentantem Polski. "Czołowy piłkarz Serie A na swojej pozycji"

Zachwyty nad reprezentantem Polski. "Czołowy piłkarz Serie A na swojej pozycji"
Riccardo De Luca
Autor: Kamil Kobielski 24 maj 2022 | 19:58
Nicola Zalewski zachwyca w AS Romie. W programie "International Level", który dostępny jest na naszym kanale Youtube, Filip Kapica podsumował ostatnie tygodnie w wykonaniu 20-latka.
Nicola Zalewski jest podstawowym piłkarzem AS Romy. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Polak wystąpił łącznie w 23 meczach swojego zespołu.
Dalsza część tekstu pod wideo
O dyspozycji Zalewskiego dyskutowano w "International Level". Zdaniem Filipa Kapicy 20-letni zawodnik jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na lewej stronie boiska w Serie A.
- Nicola Zalewski? Gdyby analizować lewą flankę w Serie A, to ciężko znaleźć kogoś, kto wykonywał lepszą robotę w 2022 roku - powiedział.
- Spinazzola był zmiennikiem Zalewskiego, bo dochodzi dopiero do zdrowia. Jak spojrzymy na Inter, to Gosens się rozleciał w Atalancie. Gdyby poszukać takiego realnego zagrożenia na tej pozycji - niezależnie od tego, że on się wciąż uczy defensywy, gry w tej fazie - to on jest czołówką ligi. Absolutnie - powiedział.
Cytowany fragment od [55:54]:
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne