Zachwyty po występie reprezentanta. "Dawno nie widziałem takiego piłkarza. Wróżę mu wielką karierę"

Zachwyty po występie reprezentanta. "Dawno nie widziałem takiego piłkarza. Wróżę mu wielką karierę"
Paweł Andrachiewicz
Autor: Kamil Kobielski 01 Cze 2022 | 20:39
Polska udanie zainaugurowała rozgrywki Ligi Narodów. W pomeczowym studiu na naszym kanale Youtube Piotr Stokowiec, trener Zagłębia Lubin, zachwycał się umiejętnościami Jakuba Kamińskiego, strzelca wyrównującego gola w spotkaniu z Walią.
Reprezentacja Polska pokonała we Wrocławiu Walię 2:1 i tym samym dopisała sobie pierwszy komplet punktów w tabeli Ligi Narodów. Jedną z bramek zdobył Jakub Kamiński, który w 72. minucie wyrównał stan gry.
Dalsza część tekstu pod wideo
Pomocnik, który wkrótce dołączy do VfL Wolfsburg, był chwalony przez Piotra Stokowca. Trener Zagłębia Lubin skierował pod jego adresem wiele ciepłych słów.
- Wróżę Kamińskiemu wielką karierę. To jest piłkarz, jakiego dawno nie widziałem na boiskach. Ma naturalną smykałkę do grania, jest i efektywny, i efektowny. Dużo biega, walczy, potrafi grać jako skrzydłowy i jako "dziesiątka" - powiedział.
- Kompletny zawodnik, kandydat do grania w pierwszym składzie reprezentacji na mistrzostwach świata w Katarze, ale to oczywiście trener Michniewicz decyduje - podsumował.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Źródło: własne

Dyskusja 4