Zagłębie Lubin rozbite w sparingu z Dynamem Moskwa

Dziurek/Shutterstock
Zagłębie Lubin przegrało w meczu sparingowym z Dynamem Moskwa 1:5 (0:1). Spotkanie zostało rozegrane w tureckim Belek.
Jedynego gola dla "Miedziowych" strzelił w 87. minucie Jakub Tosik, który wykorzystał rzut karny.
Rosyjska drużyna prowadziła wówczas już 4:0. Jedną bramkę zdobył Maximilian Philipp, a trzy trafienia zanotował Sylvester Igboun. Rezultat spotkania na 5:1 ustalił w końcówce Kiriłł Panczenko.
W zespole z Moskwy całą pierwszą połowę rozegrał Sebastian Szymański.
* * * * * *

Zagłębie Lubin - Dynamo Moskwa 1:5 (0:1)

Bramki: Tosik 87-karny - Philipp 42, Igboun 60, 68, 79, Panczenko 90.
Zagłębie (I połowa): Forenc - Chodyna, Kopacz, Guldan, Bogacz - Slisz, Tajti, Starzyński, Bohar, Żivec - Białek (30. Sirk).
Zagłębie (II połowa): Kalinowski - Jończy, Matias, Oko, Lucas - Soszyński, Tosik, Poręba, Żyra, Siga - Sirk (61. Nowak).
Dynamo Moskwa: Szunin (46. Leszczuk) - Sunjić (46. Morozow), Ordeć (46. Jewgieńjew), Parszywluk (46. Plijew), Skopincew (46. Kalinin) - Szymański (46. Cardoso), Neustadter (46. Hiljemark), Philipp (46. Kabore), Jusupow (46. Panczenko), Rausz (46. Joaozinho) - N'Jie (46. Igboun).
Daniel Makarewicz20 Jan 2020 · 21:27