Zagłębie Lubin zremisowało z Lechią Gdańsk. Kolejny gol Flavio Paixao

Pawel Andrachiewicz / Press Focus
Podział punktów w meczu Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Zagłębie świetnie rozpoczęło mecz. Gospodarze objęli prowadzenie już w 3. minucie. Z rzutu rożnego precyzyjnie dośrodkował Filip Starzyński, a do bramki uderzeniem głową strzelił Lubomir Guldan.
Goście największe zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach. Dwie dobre okazje miał Bartosz Kopacz, ale nie potrafił ich wykorzystać. Wyrównujący gol padł w 72. minucie. Na listę strzelców wpisał się Flavio Paixao, który pewnie wykorzystał rzut karny.
Choć w końcówce goście dłużej utrzymywali się przy piłce, to nie potrafili przechylić szali na swoją korzyść.
Zagłębie przynajmniej do soboty będzie wiceliderem tabeli. Lechia na razie jest ósma.
Marcin Karbowski23 Oct 2020 · 22:30