Zaskakujący transfer beniaminka Premier League. Sięgnie po reprezentanta Argentyny

Zaskakujący transfer beniaminka Premier League. Sięgnie po reprezentanta Argentyny
Matt Wilkinson/Focus Images/MB Media/PressFocus
Autor: Hubert Kowalczyk 06 Sie 2022 | 12:20
Wiele wskazuje na to, że Marcosa Sensi zostanie piłkarzem Bournemouth. Fabrizio Romano informuje, że beniaminek Premier Leauge osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu indywidualnego.
Władze Bournemouth dość oszczędnie podchodziły do kwestii wzmocnień przed rozpoczęciem nowego sezonu Premier League. Ekipę beniaminka wzmocnili Marcus Tavernier (Boro), Joe Rothwell (Blackburn) oraz Ryan Fredericks (West Ham United), za których łącznie zapłacono około 11 milionów funtów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Niebawem sytuacja może się zmienić, ponieważ "Wisienki" pracują nad ściągnięciem Marcosa Sensiego z Feyenoordu. Fabrizio Romano donosi, że angielski klub osiągnął już porozumienie w sprawie kontraktu indywidualnego.
Teraz przedstawiciele Bournemouth muszą dogadać się z obecnym pracodawcą reprezentanta Argentyny, czyli Feyenoordem. Według Nicolo Schiry Holendrom zaoferowano około 15 milionów funtów, lecz oferta ta została odrzucona.
"Wisienki" będą musiały podnieść stawkę, jeśli chcą doprowadzić do niespodziewanego transferu. Angielski klub nie stoi jednak na przegranej pozycji - po wywalczeniu awansu do Premier League może sobie pozwolić na większe wydatki.
Bournemouth nie jest jedynym klubem, który wyrażał zainteresowanie sprowadzeniem Sensiego. 25-letni obrońca znajdował się też na celowniku AS Romy, lecz Włosi uznali taki ruch za zbyt kosztowny.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja 1