Zdumiewający “mecz na wodzie” w Kalabrii. Arkadiusz Reca nie zastopował Ciro Immobile [WIDEO]

Marco Iacobucci EPP / shutterstock.com
Autor: Tobiasz_Kubocz 21 lis 2020 | 16:58
W fatalnych warunkach przyszło dziś zmierzyć się piłkarzom Crotone i Lazio. Murawa na stadionie przypominała basen, futbolówka, zwłaszcza w pierwszej połowie, praktycznie się nie toczyła. Gospodarze, czerwona latarnia Serie A, nie sprostali rzymianom, ulegając 0:2. Cały mecz rozegrał reprezentant Polski, Arkadiusz Reca.
W regionie Kalabrii minionej nocy odnotowano potężne opady deszczu. Mecz z Lazio stał pod znakiem zapytania, ale ostatecznie oficjele zadecydowali o tym, by go rozegrać. Na zalanej murawie piłka często stawała w kałużach, a zawodnicy z trudem się poruszali.
W tych warunkach najlepiej odnaleźć się mógł tylko Ciro Immobile. Zdobywca Złotego Buta z poprzedniego sezonu w 21. minucie zaliczył czwarte trafienie w obecnych rozgrywkach. Głową sfinalizował fantastyczną centrę, posłaną przez Marco Parolo.
Nie najgorszą partię rozgrywał Arkadiusz Reca, występujący, tradycyjnie w swoim klubie, na lewym wahadle. Polak był blisko wywalczenia drugiej jedenastki (pierwszego karnego w sezonie “zrobił” w starciu z Juventusem), jednak sędzia nie zdecydował się wskazać na “wapno”. Reprezentant "Biało-Czerwonych" próbował również strzałów, ale nie zdołał zaskoczyć Pepe Reiny.
Na drugą bramkę dla rzymian musieliśmy czekać do drugiej połowy. W 58. minucie doskonałą piłkę od kolegi otrzymał Joaquin Correa, a ten prawie z zerowego kąta pokonał źle ustawionego bramkarza Crotone, Alexa Cordaza.
Po mało udanym początku piłkarze “Biancocelesti” powoli wracają na właściwe tory i zbliżają się do czołówki tabeli. Sytuacja Crotone jeszcze przed meczem była bardzo trudna. Ekipa z południa Włoch pozostaje największym kandydatem do spadku.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN