Zenit Sankt Petersburg wypunktował Malmoe. Efektowne zwycięstwo mistrzów Rosji [WIDEO]

Anatoliy Medved / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 29 wrz 2021 | 20:37
Zenit Sankt Petersburg wygrał pierwszy mecz w tej edycji Ligi Mistrzów. Zespół z Rosji pokonał Malmoe 3:0.
Gospodarze bardzo szybko objęli prowadzenie. Już w 9. minucie skutecznym uderzeniem popisał się Claudinho.
Malmoe starało się odgryzać, ale nie było w stanie doprowadzić do wyrównania. Drugi cios wyprowadzili za to mistrzowie Rosji, którzy podwyższyli prowadzenie na początku drugiej połowy. Po rozegraniu rzutu rożnego piłkę głową do bramki wbił Kuzjajew.
Niedługo później piłkarze Malmoe znaleźli się w beznadziejnym położeniu. Z boiska za czerwoną kartkę wyleciał Ahmedhodzić.
W tych okolicznościach Zenit miał całkowitą kontrolę nad grą. Gospodarze w drugiej połowie bardzo długo utrzymywali się przy piłce i często uderzali w kierunku bramki. Ataki przyniosły efekty w końcówce meczu. W 80. minucie gola strzelił Sutormin, a już w doliczonym czasie wynik na 4:0 ustalił Wendel.
Zenit po dwóch kolejkach ma na swoim koncie trzy punkty. Malmoe nie ma w tej edycji ani punktu, ani nawet gola.
4 - 0
29 wrz 2021 | 18:45 (zakończony)

Przebieg meczu

9'
Claudinho
51'
(anulowano)
62'
M. Abubakari
83'
K. Kravtsov
87'
88'
(V. Birmancevic)
90'
4'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI