Zinedine Zidane zmartwiony urazem Edena Hazarda. "Mam złe odczucia. To nie wygląda dobrze"

Zinedine Zidane zmartwiony urazem Edena Hazarda. "Mam złe odczucia. To nie wygląda dobrze"
Leonard Zhukovsky / Shutterstock.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 23 lut 2020 | 07:34
Real Madryt przegrał niespodziewanie z Levante 0:1. Po spotkaniu Zinedine Zidane wziął udział w konferencji prasowej.
Francuski szkoleniowiec musiał odpowiedzieć na pytania dotyczące m.in. porażki zespołu oraz urazu Edena Hazarda. Jak przyznał, sprawa Belga nie przedstawia się zbyt optymistycznie.
- Odczucia są złe, nie wygląda to dobrze, bo doznał urazu wmiejscu ostatniej kontuzji - powiedział. - To stłuczenie, na razie tylko stłuczenie i zobaczymy, czy to będzie coś niewielkiego. Teraz go boli. Zobaczymy po badaniach.
- Świetnie zaczęliśmy spotkanie, graliśmy na połowie rywala, tworzyliśmy sytuacje, ale zabrakło właśnie tego, gola, który jest najważniejsze. W drugiej połowie oni podeszli raz i zdobyli bramkę, ale taki jest futbol. Jest to cholernie ciężkie, bo w dwóch meczach straciliśmy 5 punktów i taka jest rzeczywistość - dodał Zidane, a następnie odniósł się do zbliżającego się El Clasico (jeszcze wcześniej "Królewskich" czeka mecz z Manchesterem City w Lidze Mistrzów).
- Zrobimy wszystko, by wygrać i wrócić w lidze. Wcześniej mamy jednak starcie w środę. To dwa spotkania, których znaczenie dobrze znamy i musimy wrócić do wygrywania. To na pewno - zakończył.
Źródło: realmadryt.pl